Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 AKDOLUN ÖZEL ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ-Manisa-MERKEZ ŞEHZADELER-uzmani-manisa-isguvenligi-is-guvenlik-manisaguvenlik-isyeri-hekimligi-isg-uzmanligi-risk-analizi-egitim-hizmetleri-manisa-osgb-isg-uzman-hekim-egitim-sertifika-saglik-rapor-ise-giris-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Akdolun OSGB, iş sağlığı ve güvenliği temelinde yer alan, işyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı ve diğer sağlık personeli hizmetlerini sizlere kanunlar çerçevesinde sunmayı hedefleyen, işverenler için çözüm ortağı bir ortak sağlık güvenlik birimidir. Amacımız, ülkemizde uygulanmaya konulan “İş Sağlığı ve Güvenliği” kanunu çerçevesinde bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağımız ulusal ve uluslararası firmalara hizmet etmektir.

İş, işçi ve işverenler ile yürüteceğimiz çalışmalarımızda temel ilkemiz; mevcut zorlu iş ortamının ve yasal risklerinin bilinciyle, müşterilerimizin iş yerlerinde oluşabilecek iş kazası ve meslek hastalığı riskinin en aza indirilmesi, iş gücü ve çalışma günü kayıplarının engellenmesi ve dolayısıyla iş yaşamında verimin arttırılmasını sağlamak olacaktır.

Kurumumuz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bağlıdır. Verileriniz hızla ve titizlikle İSG-Kâtip sistemine kaydedilir ve bu şekilde ÇSGB'na girişiniz yapılmış olur.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

AKDOLUN ÖZEL ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

Hakkını bil işçini koru Türkiye...

Bu firmaya ait kayıtlar 11820. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...