Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 BİZİM MERMER-Adana--mermer-bizim-360-derece-sanal-tur-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

  Bizim Mermer


  1994 yılında mermer atölyeciliğinden yola çıkarak mermer atölyelerinin ihtiyaçları doğrultusunda mermer ve granit depoculuğu yapmaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerinden doğrudan ithal ettiğimiz doğal taşları bölgemizdeki mermer atölyelerinin hizmetine sunmaktadır. Ayrıca ülkemizde üretilen mermer çeşitlerini de uhdesinde bulundurarak cilalı, cilasız, ebatlı, basamak, denizlik, banko tezgahlık ve döşeme olarak mermercilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.


  Yurdumuzun dört bir yanından derlediğimiz mermerler ile dünyada üretilen birçok granit depomuzda mermercilerin hizmetindedir.

  Bizim Mermer olarak sloganımız ’ YABANCI DEĞİL BİZİM MERMER’ dir ve bu slogan müşterilerimizin doğruluğunu gördüğü  bir slogandır.

  Firmamızda müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

BİZİM MERMER

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=7139): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 10768. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...