Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ANKARA SPOR SALONU (ANKARA ARENA)-Ankara-ALTINDAĞ-ankara-spor-salonu-arena-360-derece-sanal-tur-fiba-sampiyona-mac-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

Mekan Bilgisi

Ankara 'nın þehir merkezinde yer alan tesiste 21 bin m2’lik otopark yer alacaktır. Bu otopark 545’i kapalı olmak üzere toplam 925 araçlık dizayn edilmiştir. Salona ulaşım otobüs, metro ve minibüs ile Ankara 'nın her yerinden rahatlıkla yapılabilecektir.

Tesiste tüm binaya ulaşımı sağlayan merdiven ve farklı kotlarda oluşturulan terasları, açık ve kapalı mekanları ile tesisi kentin sosyal yaşamının bir uzantısı olması amaçlanmıştır. Ayrıca Ankara Arena Spor Kompleksinin sadece spor aktiviteleri ile kullanılan bir tesis olmaktan çıkıp sosyal yaşamın bir parçası olarak kente 365 gün 24 saat hizmet veren bir merkez haline gelmesi planlanmıştır.

Ankara Arena içerisinde spor salonunun yanında; ısınma salonu, sporcu ve hakemler için soyunma odaları, idari ofisler, basın merkezi ve çalışma odaları da yer alıyor. Seyirciler için kafe, büfe, restaurant ve mağazalar düşünülürken tesis içerisinde protokol ve VIP için de özel bölümler yapılıyor. Salonda ayrıca, engelliler için özel otoparklar ayrılmış, ulaşım kolaylığını sağlayacak çözümler ve özel tuvaletler inşa ediliyor.

Grup C: Çin, Fildişi Sahilleri, Porto Riko, Rusya, Türkiye ve Yunanistan.

Başkent Ankara’nın merkezi bir noktasında yer alan yeni spor salonu, Türkiye’nin de yer aldığı C grubu maçlarına ev sahipliği yapacaktır. 11.000 oturma kapasitesiyle İstanbul dışındaki en büyük spor salonudur.

Dünya Şampiyonası’nın ardından hemen yakınındaki Ankara Atatürk Spor Salonu'nun yerine geçecek olan Arena, Türk Telekom'un maçlarına ev sahipliği yapacaktır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ANKARA SPOR SALONU (ANKARA ARENA)

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=7695): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 42142. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...