Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ASİSTANBULL-Istanbul-ŞİŞLİ-asistanbul-asist-yapi-insaat-daire-kiralik-satilik-luks-konut-ev-rezidans-satin-al-istanbul-levent-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

 

 

4.LEVENT'DE GÜVENLİ BİR YAŞAM SİZİ BEKLİYOR .


Residence ASİSTANBULL İstanbul' un en değerli İş Merkezi, Plaza ve AVM' lerinin bulunduğu ve şehrin en prestijli caddesi Büyükdere Caddesine 1 dk. yürüme mesafesinde, ulaşımın kalbi 4.Levent’ te, Sapphire Istanbul’ un yanında yükseliyor.

Hayati iki ulaşım arterinin tam ortasında yer almasıyla lokasyon değerini her gün arttıran Residence ASİSTANBULL hem şehrin tüm enerjisini barındırması, hem de bulunduğu konut dokusu içerisinde farklı ve nitelikli duruşuyla sizlere sosyal donatıları yüksek site tarzı bir yaşam alanı sunuyor.

Kalite, farklılık ve yüksek standardı çalışma felsefesi haline getirmiş ASİST YAPI güvencesiyle hayata geçirilen Residence ASİSTANBULL, şehrin kalbinde 1100 m2 arazi üzerinde 7150 m2’lik konut alanıyla 16 katta yükseliyor.

Residence ASİSTANBULL modern ve keskin çizgisiyle, kent silueti içerisinde kendine yakışan yerini alıyor. LEED Gold Sertifikasına aday projesiyle çevre duyarlılığını ön plana çıkaran ve oturum alanının yarısından fazlasını yeşile bırakan özel peyzaj düzenlemesiyle kendine ait doğası içerisinde yer alıyor.

Residence ASİSTANBULL; E-5 ve TEM anayollarının tam ortasında, Büyükdere Caddesi’ ne 1 dakika yürüme mesafesinde olması, metro ve metrobüs hatlarına yakınlığıyla Istanbul’un her noktasına kısa sürelerde ulaşım imkanı sağlıyor. Hem şehrin merkezinde kent yaşamının bütün imkanlarına sahip, hem de evinizin sıcaklık ve keyfini çıkarabileceğiniz huzurlu bir ortam sunuyor.

Toplam proje alanının 12125 m2 olduğu projede konut sayısı 93, teslim tarihi Aralık 2015 olarak öngörülmüştür.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ASİSTANBULL

ASİST YAPI

Bu firmaya ait kayıtlar 17127. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...