Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 AXİMA-Izmir-KEMALPAŞA-axima--mekan360-sanaltur-sanaltur-virtual-tour-virtual-sanal-gezinti-360-panaromik-360-derece-fotograf-cekimi-360-derece-fotograf-360-derece-sanal-gezinti-360-derece-sanal-tur-360tr-belediye-ipix-panaromik-fotograf-panaromik-cekim-panaromikci-sanaltur-sanal360-sehir-tr360-tasarim-mekan-okul-okul-tanitimi-insaat-insaat-tanitimi-otel-otel-tanitimi-tesis-tanitimi-interaktif-medya-medya-3d-3d-foto-3d-studyo-studyo-fotograf-fotograf-fotograf-cekimi-3d-animasyon-3d-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English




Reklamı Gizle
tst

Hakkımızda

Axima Bilişim bundan 18yıl önce 4 kişiden oluşan çekirdek kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır. Şu an toplam 25 kişiden oluşan mutfak ekibinin dışında 6 saha direktörü,4 fotoğrafçı ve 10 müşteri temsilcisini bünyemizde bulunduran firmamız, işlerinde uzman ekibiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Yeni teknolojileri takip eden aynı zamanda kendine uyarlayan ekibimiz çözümlerini üretirken profesyonellikten ödün vermemektedir. Geçmişte önemli ajansların projelerinin mutfağında görev yapan firmamız, üç yıl önce kurduğu pazarlama departmanıyla siz müşterilerimize ilk elden ve daha iyi hizmet vermektedir.

Son yıllarda geliştirdiğimiz teknikle sadece markalı konut projelerinde, sunum teknolojilerindeki hakimiyetimimizle Tam Hizmet ajanslığı yapmaktayız. Yaptığımız işlerde kendi ekipmanlarımızı kullandığımız için (fotoğraf, greenbox ve prodüksiyon) tüm hizmetlerimizde en uygun fiyatı veren bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca yurtdışında; İngiltere, Gürcistan, İsveç ve Kanada da bulunan işlerinde uzman bazı interaktif medya firmalarına yazılım ve interaktif medya çözümlerimizle hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

AXIMA Bilişim Türkiye'de kendi sektöründe, Ar-Ge departmanı ile ilkleri en doğru ve güzel şekilde yapıp piyasaya sunan, yeni trendlere takip eden ve iş olanakları sağlayan bir firmadır. Marka sloganında da olduğu gibi bilişim ve post prodüksiyon sektörünün her türlü olanaklarını tümleşik olarak kullanan Axima, sunum teknolojileri noktasında sektöründe birinci sınıfta kalmaya devam edecektir. Bu yolda benimle birlikte olan tüm takım arkadaşlarıma ve emeğimizi takdir eden müşterilerimize teşekkür ediyorum.

Yönetim Kurulu Başkanı Metin YILDIRIM

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

AXİMA

Arttırılmış, zenginleştirilmiş sanal gerçeklik interaktif medya

Bu firmaya ait kayıtlar 35887. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...