leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

Organizasyon yapmak ciddi bir iştir.

Bu tür organizasyonlardaki kareler insan hayatının sonuna kadar unutamayacağı en önemli enstantanelerdir. Bir organizasyon için salon seçmek ne kadar basit görünse de büyük pişmanlıklara ve hayal kırıklıklarına neden olabilir, Bu nedenle salon seçerken çok titiz olmanızda ve kötü süprizleri minimize etmenizde fayda vardır.

Aydemir Plaza'da kötü süprizlere yer yoktur.

27 Mayıs 2006'da Bayraklı'da hizmete giren AYDEMİR PLAZA, 500-600 kişilik Akvaryum ve Şelale Salonları,Atatürk Mahallesinde ATM Salonları, 2008 yılında Bornova Altındağ'da ELİT GARDEN 1000 Kişilik Kırbahçesi, 2010 yılında SMYRNA GARDEN olarak (Kardelen ve Körfez) 500 kişilik kır bahçeleri   ile Bayraklı'da  Hizmet vermektedir. Salonlarındaki mükemmel iç dizaynı, ilçe merkezlerine yakınlığı ile kolay ulaşılabilir olması, açık ve kapalı otoparkları ve sizi keyifli kılacak benzersiz özellikleri ile mutlu saatleriniz için dizayn edilmiştir.

Salonlarımız teknolojinin tüm gereçleri ile donatılmış olup, 1500 adet aydınlatması ve lazer Robotları ile sınırsız ışık kombinasyonlarını sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Sonsuza kadar sürmesini dilediğimiz, Mutluluğunuzu paylaşmak dileğiyle..

İzmir Düğün Salonu, İzmir Düğün Salonları, İzmir Kır Düğün Salonu, İzmir Kır Düğün Salonları, İzmir Lüks Düğün Salonları, İzmir Lüx Düğün Salonları, İzmir İslami Düğün Salonları, İzmir Yemekli Düğün Salonları, İzmir Kır Bahçesi Düğün Salonları, İzmirde Düğünler

 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

AYDEMİR PLAZA

Bu firmaya ait kayıtlar 27313. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...