Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 BAŞAR MERMER-Burdur--basar-makina-mermer-makinalari-sanayi-360-derece-sanal-tur-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

    1961 yılından beri Gıda ve Tekstil alanlarını da kapsayan çok farklı imalat sektörlerinde pek çok ilklere imza atan firmamız 1994 yılında Başar Ağır Makina olarak yenilendi ve plastik boru makine ve ekipmanları üretimi ile zengin tecrübesini genişleterek, başlangıçtan günümüze kadar pek çok firmaya farklı alanlarda hizmetler sundu.

    Türkiye‘de plastiğin gelişiminden günümüze kadar uzanan bütün aşamalarda plastik boru imalatçıları için boru üretim hatları ve firmalara has projeler üreten firmamız, kendi geliştirdiği teknolojilere ve bilgi-birikimine sahiptir. Üretimimiz olan bazı ekipman ve mekanizmaların patenti bize aittir. Ayarlı boru kalibresi de bu teknolojilerden sadece birisidir.

    Başar Makina, üniversal ve CNC makine parkuruyla boru üretiminde tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kadro ve kapasiteye sahiptir.

    Yeni teknoloji üretimiyle ve istikrarlı büyümesiyle Başar Makine bir Türkiye gücü olmaya ve size 1961’den beri olduğu gibi yine uzun yıllar hizmet etmeye devam edecektir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

BAŞAR MERMER

Bu firmaya ait kayıtlar 23423. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...