Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 CELİL & ATİLLA GÜZELLİK SALONU-Izmir-BORNOVA-kuafor-bornova-celil-atilla-sac-makyaj-gelin-saci-bakim-izmir-en-iyi-kuafor-tasarim-tarz-rofle-kesim-merkez-guzellik-salon-bayan-salon-salonlari-kadin-balyaj-topuz-salonu-bakim-kuafor--Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Celil & Atilla Güzellik Tasarım Ltd.Şti. 1998 yılında İzmir'in değerli kuaförleri Celil Özen ve Atilla Şimşek tarafından ilk olarak Bornova / Küçükpark'ta kuruldu. Günün değişken modasını kendi saç tasarımları ile birleştiren yetenekli ikili; günden güne İzmir hanımları arasında saç tasarımı ve bakımı alanlarında lider bir çözüm sağlayıcı haline geldi.Kurduğu yetenekli kadrosunu, yeni teknik beceriler ve yaratıcılık kazandırmak amacıyla en trend eğitimlerle genişletmektedir.

2010 yılı itibariyle genişleyen müşteri portföyüne daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla Süvari caddesindeki yeni salonda hizmet hayatına devam etme kararı alan Celil&Atilla eğitimli kadrosu,müşterilerinden aldığı tam destek ile bugününü oluşturmuştur. Celil&Atilla kuaför kalitenin ve yeniliğin her alana dokunduğu bu yeni salonlarında müşteri memnuniyeti,kişiye özel saç tasarımları,kullanılan ürünlerin kalitesi ve uygun hijyen ortamı ile her zaman ilklere imza atmayı bir hedef olarak belirlemiştir.

Saç,Makyaj,Bakım Kısacası Konu İmajsa Sektöre Farklı Bakış Açımız Ve Uzman Kadromuz İle Sizlere En İyi Hizmeti Vermeye Hazırız.Yılları aşkın tecrübemiz ile sizlere yeni tarzlar ve farklı tasarımlar sunuyoruz.
            Fazla Söze Gerek Yok Siz Hiç Kendinize Bizim Gözümüzle Baktınız mı?
                            İddealıyız Çünkü Burada Güzelliğinizi Yeniden Keşfedeceksiniz...

                                          Tarzınızı Yansıtan Fark Yaratan Tasarımlar CELİL & ATİLLA KUAFÖR

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

CELİL & ATİLLA GÜZELLİK SALONU

Bornova Güzellik Salonumuz da Kendinizi Yeniden Keşfedeceksiniz

Bu firmaya ait kayıtlar 15556. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...