İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Kurumsal Giriş

Elazığ
fx
English
DAMLA HASTANESİ ELAZIĞ
Bu firmaya ait kayıtlar 31637. kez ziyaret edilmektedir.
MERKEZ
Olgunlar Mah. Ataturk Bulvarı. No:5 Türkiye/Elazığ/
Tel
: 0(424) 234 8000
Mail
: iletisim@damlatas.com
 · Sanal Tur
Paylaşalım
En Yakın Gezi Mekanları

... Yükleniyor ...
En Yakın Tarihi Mekanlar

... Yükleniyor ...
En Yakın Kültürel & Etkinlik Mekanları

... Yükleniyor ...
En Yakın Alışveriş Mekanları

... Yükleniyor ...
En Yakın Yeme İçme Mekanları

... Yükleniyor ...
Şehir Panoramaları

... Yükleniyor ...
Bölge Turizm Haritası
Araç Kiralama
Duyurular

... Yükleniyor ...
Anı Defteri

... Yükleniyor ...
Anı Paylaş
Hakkımızda

Türkiye'de sağlığa yapılan en büyük yatırımlardan biri olan kuruluşumuz, hastalarına sunduğu sağlık hizmetleri ile birlikte modern tesisleri, konforu, profesyonel hizmet anlayışı ve güler yüzlü yaklaşımıyla halkımızın sağlıktaki yeni başvuru merkezi olmaya adaydır.

Bölgemize yapılmış Cumhuriyet tarihinin en büyük özel sektör yatırımı olarak kabul edilen Elazığ Damla Hastanesi, yakın bir gelecekte dünyanın yükselen trendi ve artan ihtiyacı olan sağlık turizmi alanında da uluslararası nitelikte hizmet verecek şekilde dizayn edilmiş ve bu yönüyle başta Elazığ olmak üzere, ülkemiz ekonomisine de büyük katkı sağlanması hedeflenmiştir. Ayrıca bölgemizin eskiden beri sıkıntılı süreçlerinden birisi olan nitelikli insan gücü istihdamında da özel yerini kısa sürede almak için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Temeli 2006 Haziran ayında atılan hastanemiz, 23 Mayıs 20011 tarihinde halkımızın ve bölgenin hizmetine girmiştir.

Hastanemiz, 12.000 m2 arazi üzerine kurulmuş olup 33.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Modern yapısıyla hastalarının tüm beklentilerine cevap vermeyi hedefleyen Elazığ Damla Hastanesi, 3.500 noktadan komuta edilen akıllı bina teknolojisine sahiptir. 600 araç kapasiteli otoparkımız ile hasta ve hasta yakınlarımızın park problemi yaşamaması sağlanmıştır. Çocuklarımız için özel olarak tasarlanmış olan çocuk oyun alanları ile hastaneye bakış açılarını değiştirip, mutlu ve huzurlu vakit geçirmeleri sağlanmaktadır. Tam donanımlı hastanemiz bünyesinde yapılabilecek her tür özel gün ve toplantılar için dizayn edilmiş 152 kişi kapasiteli konferans salonumuz bulunmaktadır. Kafeteryamız ziyaretçi ve hastalarımızın rahat edebileceği şekilde 24 saat hizmettedir. 19 tanesi yenidoğan olmak üzere toplam 58 yoğun bakım yatağı olan, 2 anjiyo odası ve 14 yataklı anjiyo sonrası dinlenme odası bulunan, 12 adet suit olmak üzere toplam 198 yatak kapasitelidir. Son teknoloji ürünü cihazlar ile donatılmış 13 ameliyathane ve 3 doğumhanesi bulunmaktadır. Görüntüleme ünitemiz 1,5 tesla MR, 128 kesitli BT, sanal anjiyo ünitesi, 4 boyutlu ultrasonografi gibi en son teknoloji ürünleri olan cihazlar ile en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Radyasyon Onkolojisi ünitesinde, halkımızın ve bölgemizin büyük sorunlarından olan kanser hastalığını en etkin şekilde tedavi eden yoğunluk ayarlı 2 adet LINAC radyoterapi cihazlarıyla, 10 yataklı kemoterapi ünitesi ile Türkiye'nin en büyük onkoloji merkezlerinden biri olmayı hedeflemektedir.

Nükleer tıp bölümünde; 1 çift başlı SPECT GAMA KAMERA cihazı ve son sistem PET/CT cihazıyla nükleer tıp tetkikleri yapılmaktadır. Ayrıca C-14, üre-nefes testi ve hipertroid hastalarının Iyot-131 ile Atom tedavisi yapılmaktadır.

Hastanemizde 28 branşta 66 poliklinik odamızın yanı sıra, Fizik Tedavi Merkezi, Estetik ve Plastik Cerrahi Ünitesi, Tüp Bebek Merkezi ve uyku bozukluklarının izlenebileceği Uyku Merkezi, hastalıkların erken teşhisine imkan sağlayan Check-Up birimi gibi teşhis ve tedavi üniteleri ile amacımız, bir hastaneden çok yaşam merkezi olmaktır.

Acil birimimizde, multidsipliner tanı ve tedavi yaklaşımı ile hizmet vermekte olan iki hastaya aynı anda müdahale edilebilecek Reanimasyon odası, 5 yataklı kritik hasta ünitesi, yine 13 yataklı gözlem ünitesi ve 2 yataklı özel müşahade odası mevcut olmakla birlikte sadece ülkemizde değil tüm dünyada sayılı merkezlerde bulunan acil servis içinde yerleşimli tomografi, ultrasonografi ve röntgen ünitelerinden oluşan Acil Servis Radyoloji Ünitesi de yer almaktadır. Modern tıbbın tüm branşlarıyla dünya çapında örnek olmaya aday bir hastane olan, sağlıkta insanlığa hizmet felsefesini esas alan kuruluşumuz "YENİ NESİL HASTANECİLİK" sloganıyla dünya markası olmak için yola çıkmıştır.

Konum Haritası

Yükleniyor !..

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle
damla,-hastane,-elazig,-hasta,-muayene,-hospital,-cerrah,-doktor,-gastroentroloji,-rehebilatasyon,-uroloji,Mekan360.Com, 360, Sanal Gezinti, Sanal Tur, Sanal 360, Panorama, Panoramik, Virtual Tour,3 boyutlu360 ,3d,360 degree virtual,360 derece,360 derece İstanbul,360 derece şehir,360 derecelik fotoğraf,360 foto,360 fotoğraf,360 mekan,360 okul,360 one vr,360 panorama,360 photography,360 prodiksiyon,360 prodüksiyon,360 sanal gezinti,360 sanal tur,360 sanaltur,360 tr,360 vr,360 şehir,360foto,360tr,3d,3d 360,3d Fotograf,3d Fotoğraf,,3d foto,3d fotoğraf,3d fuar,3d hastane,3d müze,3d otel,3d panorama,3d panoramas,3d stüdyo,3d virtual tour,3d şehir,3d360,Sanal fuar,Sanal gezinti,Sanal müze,Sanal şehir,belediye 360, ,insaat 360,interaktif 360,ipix,kr pano,krpano,kuresel ,küresel 360,küresel foto,medya,medya360,mekan,okul360,panaromik,panaromik çekim,panoramic virtual tour,,panoramik fotoğrafcılık,panoramik İstanbul360,şehir portalı,otel portalı,turiz portalı,city portal,otel , markalı konut,mermer portalı ,hastane,okul,restaurant,yeme içme, alışveriş,gezi,sanaltur,sanalgezinti,mekan,mekan portalı,belediye,kentsel projeler, yapı,emlak ,kentrehberi