Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 DİZAYN PERDE-Çanakkale-MERKEZ-ev-perde-dekorasyon-store-tasar-m-ofis-canakkale-merkez--Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Dizayn Perde : Sanat & Zerafetin Buluşma Noktası
Bir evin aksesuvarları ,perdeleri,halılar,mobilyaları,duvar renkleri hepsi bir ahenk içinde olmalı evdeki yaşam özgür kuralsız birazda olsa gerçeklerden koparabilmeli uzun ömürlü ürünler dengeli renkler aranmalı Evi kişinin yaşam tarzı Yaşam hikayesi olmalı.

DİZAYN PERDE ÇANAKKALEDE PERDEYLE BÜTÜNLEŞEN İSİM
Özgün Tasarım
Kaliteli Materyaller
Zengin Ürün Yelpazesi
Alanında Uzman Kadro
Pratik Yaşanabilir Ürünler

Dizayn Perde ; 1999 Yılında ev tekstili konusundaki deneyimini Çanakkale halkıyla paylaşmak adına  hizmet vermeye başlamıştır.
Dizayn Perde ; 2007 Yılında kurumsallaşma çalışmalarına hız verip yeni yüzü ve mağazası ile Çannakale'de perde ve ev dekorasyonunda konsepti belirlemeye devam etmektedir.
Dizayn Perde: Otel, restuarunt, ofis ve ev dekorasyonunda her zaman modanın bir adım önünde kullanışlı, şık,kaliteli ve modern çözümler sunmayı kendisine ilke edinmiştir. .

 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

DİZAYN PERDE

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=17565): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 10069. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...