Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 DMÇ MOBİLYA-Izmir-BAYRAKLI-dmc-mobilya-koltuk-yemek-yatak-odasi-baza-koltuk-takim-kanepe-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

      Bilinçli,eğitimli ve deneyimli personeli ile 6000 m2 lik bir mağazada başladığımız PERAKENDE ve TOPTAN MOBİLYA satışına şu an mağazamızı büyütüp 10.000 m2 ye çıkararak devam etmekteyiz.

     Ne şartta olursa olsun MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesini misyon olarak kabul etmiş olan biz DMÇ MOBİLYA ailesi olarak her zaman en kaliteli, en son moda olan mobilya gruplarını müşterilerimize en uygun şartlarla ve en uygun fiyatlarla sunmaktayız.
    
     İlkelerinden kesinlikle vazgeçmeyecek olan DMÇ MOBİLYA ailesi olarak mobilya sektöründe güleryüzlü, samimi hizmetiyle  kusursuz, enyeni modelleriyle tercih edilen ve aranan bir firma olarak hızlı ve sağlam adımlarla bu yolda ilerlerken tek hedefimiz ve olmazsa olmazımız müşteri memnuniyetidir.
     İZMİR DE MOBİLYA DENİNCE DMÇ, DMÇ DENİNCE GÜLER YÜZLÜ HİZMET,  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE KALİTELİ MOBİLYA, UCUZ MOBİLYA GELİR.
     Mutlu ve sağlıklı günlerde ğörüşmek dileğiyle sizleri de bekleriz... 
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

DMÇ MOBİLYA

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=7402): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 27152. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...