Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 EGE BOYU-Istanbul-SANCAKTEPE-ege-boyu-eviya-luks-konut-satilik-daire-al-kiralik-fiyat-nerede-sancaktepe-gayrimenkul-sinpas-insaat-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

 

 

Gayrimenkul geliştirme konusunda yaklaşık 40 yıldır faaliyet gösteren Sinpaş Holding'in tecrübesiyle kurulan Eviya' nın ilk ve prestij projesi; EGEBOYU...

“Evinizde iyi yaşa” vizyonunun şifrelerini adına işleyen Eviya, aynı zamanda Türkiye' nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklarından IMKB endeksi içinde yer alan öncü konut markası Sinpaş GYO' nun yeni markasıdır.

Hedeflerimiz; gayrimenkul geliştirme konusunda yatırım değerinin ve yaşam değerinin birlikte yükseleceği sektörün örnek projelerini geliştirmektir.

Egeboyu projemizde Ege' nin güzelliklerini İstanbul' a taşıyoruz. Herkesin özendiği, her tatil dönüşü aklımızın kaldığı, “günün birinde mutlaka buralarda yaşamak isterim” dediği Ege yaşam tarzını ayağınıza kadar getiriyoruz.

Projemiz; İstanbul'un en hızlı gelişen, kişi başına düşen yeşil alan oranının en yüksek olduğu ilçelerden Sancaktepe' de konumlanıyor. Çekmeköy, Ümraniye ve Kartal üçgeninde kalan, Sinpaş GYO' nun Lagün projesine komşu olan EGEBOYU Tem ve Şile otuyolu arasında yer alıyor.

2012 Haziran da inşaat çalışmalarına başladığımız projemiz, 644 adet stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana geliyor. EGEBOYU Sancaktepe konutlarının anahtar teslimi 2014 Ekim olarak planlanmıştır. 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

EGE BOYU

EVİYA GAYRİMENKUL GÜVENCESİYLE

Bu firmaya ait kayıtlar 22359. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...