leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

 


ATAKENT 'İN YENİ YILDIZI...

Halkalı Atakent 'te inşaat edilen Elite City, 590 dairelik bir projedir. 2013 baharında bitmesi planlanan Elite City, 37.000 m2 alanda %85 yeşil alanda inşa edilmektedir.

Dairelerin kat yüksekliği brüt 3.10 m. olduğu Elite City de blokların dış cephesi seramik porselenle kaplanmıştır. Bu sayede yıllarca bakımlı ve temiz kalabilecek blokların pencere sistemlerinde Rehau, mutfak aksesuarlarında Franke ankastre ürünleri tercih edilmiştir.

Çocuklarınızı emanet edebileceğiniz bir adet de kreşi bulunan Elite City 'de profesyonel güvenliğin 24 saat görev yaptığı tamamı kapalı otopark bulunmaktadır.

Bu sayede site içinde araç trafiği, gürültü ve park sorunu ortadan kalkmış, otomobilleriniz kötü hava koşullarından korunmuştur.

Elite City, içinde eczanede, kuaför, market, cafe, restaurant, pastane gibi mekanların bulunduğu Çarşı sayesinde kentin bütün imkanlarını kapınızın önüne kadar getirmiştir.  Açık ve kapalı havuzu, kafetarya, sosyal tesisler ve spor sahalarıyla kent içinde ayrı bir kent kuran Elite City, sizlere hem keyif, hem yatırım yapma fırsatı sunmaktadır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ELITE CITY

ŞUA İNŞAAT GÜVENCESİYLE

Bu firmaya ait kayıtlar 21118. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...