Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 FS MERMER -Hatay-İSKENDERUN-fs-mermer-marble-mekan360-sanal-tur-mekan-360-derece-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Fs Mermer Doğaltaşlar; antikçağlardan bu yana sanat ve ustalıkla bütünleşip mimari yapılarda zenginliğin ve estetiğin göstergesi olarak kullanılmıştır.

Doğaltaşların en başında gelen mermerler de; özellikle günümüzde güzel ve kaliteli dokusunun yanısıra sağlık ve hijyen açısından da en çok tercih edilen yapı malzemelerindendir. FS Mermer; Diva Black markası ile yoğun siyah, az beyazlı siyah ve çok beyazlı siyah olmak üzere 3 farklı dokuda mermer üretimi yapmaktadır. Mermer ocağımız İskenderun-Payas Beldesi Çınarlık Yaylası mevkiindedir. Ocağımızın ulaşımı son derece kolay olup; otoban ve ana yola 8 Km, İskenderun Limanına 25 Km, Mersin konteyner Limanına ise 170 Km uzaklıktadır.

Akdeniz Bölgesinin ılıman iklimi sayesinde ocağımızda 365 gün 24 saat mermer üretimi yapılabilmektedir. Amanos Dağlarının doğaya bir armağanı olan Diva Black Mermer; simsiyah rengi, parlaklığı ve inanılmaz kalitedeki dokusuyla dünyanın en çok tercih edilen siyah mermeri olma yolunda ilerlemektedir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

FS MERMER

Bu firmaya ait kayıtlar 20547. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...