leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Granitaş 1989 yılında ülkemiz doğal kaynaklarına değer katmak amacıyla kurulmuş bir sanayi kuruluşudur.

Granitaş, Aksaray'da iki adet, Bergama, Giresun ve Kırklareli'nde birer adet olmak üzere ülkemizde toplam beş adet granit ocağı işletmektedir.

Bilecik'de bulunan granit fabrikasında kendi granit ocaklarından elde ettiği granit bloklarını işlemenin yanı sıra yurtdışından ithal ettiği zengin renk ve doku çeşitliliğine sahip granit bloklarını da işlemektedir.

Bilecik'de dünya granit sektörünün son teknolojisiyle kurulmuş ve geçen yıllar boyunca da daima yenilikleri takip edip yatırımlar yaparak hep modern ve yeni kalmış fabrikasında müşteri projeleri bazında graniti işleyerek sunmaktadır.

Günümüzde en dayanıklı ve prestijli yapı malzemesi olan granit, inşaat sektörünün ülkemizdeki gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Günümüzün modern yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda granite şekil veren GRANİTAŞ, sektörün öncüsü konumundadır.

Granitaş yıllık 675.000 m2 üretimini yurtiçinde pazarlamanın yanı sıra, yaptığı dünya standartlarındaki üretim ile Rusya, Türki Cumhuriyetler, İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, Bulgaristan, Kosova, Romanya, Arnavutluk, Makedonya, Endonezya ve Irak gibi ülkelerin de yer aldığı dış pazarlara da ihracat yapmaktadır

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

GRANİTAŞ GRANİT SAN VE PAZ. A.Ş

Bu firmaya ait kayıtlar 21184. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...