Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 GÜNPEN SANAYİ MANİSA MERKEZ-Manisa-MERKEZ ŞEHZADELER-pencere-pimapen-cam-balkon-manisa-sineklik-sitemi-aliminyum-giydirme-horizon-kuadro-panjur-kepenk-maximus-fantasia-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

 

  Kalite İle Güvenin Buluştuğu Adres...

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Bülent Arınç Manisa’da bir dizi inceleme ve açılışlarda bulundu. Arınç ilk olarak Orta Ölçekli Sanayi Bölgesi’nde Çetin Güngör’e ait olan Günpen isimli işyerinin açılışını yaptı. Burada ekonomi adına çok olumlu gelişmeler olduğunu ifade eden Arınç, Manisa’nın da artık kabuğunu kırdığını ifade etti. İşyerinin hayırlı olması dileklerinde bulunan Bülent Arınç, daha sonra beraberindekilerle Günpen’in açılış kurdelesini keserek işyerini gezdi.

Bir dizi açılış ve faaliyetlerde bulunmak üzere memleketi Manisa’ya gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)  Başkanı Bülent Arınç oldukça yoğun bir gün geçirdi.

Hafta sonunu açılışlara ayıran Arınç ilk olarak Orta Ölçekli Sanayi Bölgesi’nde Çetin Güngör’e ait olan Günpen Plastik Doğrama LDT şirketinin açılışını yaptı. Açılışa Vali Orhan Işın, Belediye Başkanı Bülent Kar, AK Parti Milletvekilleri Hüseyin Tanrıverdi, Mehmet Çerçi, İsmail Bilen ile daire müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Burada ilk olarak söz alan işyeri sahibi Çetin Güngör 1992 yılında kurulan Günpen’in Manisa’yı PVC ile tanıştırdığını belirterek açılışı yapılacak tesisin 2100 metrekare kapalı olmak üzere 3000 metrekare alan üzerine kurulduğunu söyledi. Üretim, teşhir ve sevkıyat bölümlerinin bulunduğu Günpen’de 30 kişilik uzman kadrosu ile hizmet verdiklerini belirten Güngör konuşmasını şöyle bitirdi: ”Türkiye’de sektörünün ilk pvc profil markası olan Pimapen gibi kaliteli bir markayı temsil etmek büyük bir sorumluluktur. Bizler Günpen ailesi olarak sorumluluğumuzu biliyoruz ve başta TBMM Başkanımız olmak üzere açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyoruz.”

Daha sonra söz alan TBMM Başkanı Bülent Arınç başta Manisa ve ekonomi üzerine olumlu gelişmelerin olduğunu ifade ederek, birçok alanda güzel işlerin yapıldığını söyledi. Manisa’nın artık kabuğunu kırdığını ve daha çok gelişmesi gerektiğini söyleyen Arınç, böyle bir işyerini açarak Manisa’ya kazandıran ve istihdam kazandıran Güngör kardeşlere teşekkür etti. Konuşmaların ardından Arınç ve beraberindekiler açılış kurdelesini keserek işyerini dolaştılar.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

GÜNPEN SANAYİ MANİSA MERKEZ

Önce Güven Sonra Günpen...

Bu firmaya ait kayıtlar 19914. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...