leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

İZ-KO MERMER A.Ş.

İZ- KO Mermer A.Ş olarak 1986 yılında İzmir Torbalı’da üretime başladık.24 yıldır faaliyetlerimize aralıksız devam ediyoruz.

Şirketimizin Manisa Salihli’de yer alan Noche Traverten ocağına ek olarak Mart 2009’da Antalya Elmalı’da ikinci bir ocağı faaliyete geçmiştir. Buradan EMELAS Bej Mermer ve LYKIA Bej Mermer adlarını verdiğimiz iki ayrı mermer üretilmektedir. Emelas Bej Mermer gerek yurtiçinde gerekse yurt dışında kısa sürede ilgi görmüştür. Emelas Bej Mermer’in beğeni toplamasının nedenleri; sertlik derecesi ve fosilli bir yapıya sahip olmasıdır

 İZ – KO Mermer A.Ş’nin Torbalı’da 12.150 m²’si kapalı olmak üzere 48.000 m² alan içerisinde yer alan fabrikasında traverten ve mermer plaka, döşemelik ve mobilya üretimi yapılmaktadır.

Üretim sürecimizde son teknoloji ürünü makineler kullanılmak suretiyle,deneyimli personelimiz ile ülkemizin öz kaynağı olan doğal taşlar sanatsal eserlere dönüştürülmektedir.Traverten ve mermerden imal edilen mobilya (masa,sehpa,evye,banko vb..)ile muhtelif ebatlardaki döşemelik ürünlerimiz ISO 9001 Kalite Standartlarına uygun olarak ve tescilli markamız ile üretilmektedir.

İZ-KO Mermer A.Ş ‘nin Danimarka’da faaliyet gösteren Marmıc Firması ile bir ortaklığı bulunmaktadır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

İZKO MERMER MADEN (İTALYA FUARI)-Fair Arena Standı

Bu firmaya ait kayıtlar 6664. kez ziyaret edilmektedir.