leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur

English
Reklamı gizle

Hakkımızda

ÝZ-KO MERMER A.Þ.

ÝZ- KO Mermer A.Þ olarak 1986 yýlýnda Ýzmir Torbalý’da üretime baþladýk.24 yýldýr faaliyetlerimize aralýksýz devam ediyoruz.

Þirketimizin Manisa Salihli’de yer alan Noche Traverten ocaðýna ek olarak Mart 2009’da Antalya Elmalý’da ikinci bir ocaðý faaliyete geçmiþtir. Buradan EMELAS Bej Mermer ve LYKIA Bej Mermer adlarýný verdiðimiz iki ayrý mermer üretilmektedir. Emelas Bej Mermer gerek yurtiçinde gerekse yurt dýþýnda kýsa sürede ilgi görmüþtür. Emelas Bej Mermer’in beðeni toplamasýnýn nedenleri; sertlik derecesi ve fosilli bir yapýya sahip olmasýdýr

 ÝZ – KO Mermer A.Þ’nin Torbalý’da 12.150 m²’si kapalý olmak üzere 48.000 m² alan içerisinde yer alan fabrikasýnda traverten ve mermer plaka, döþemelik ve mobilya üretimi yapýlmaktadýr.

Üretim sürecimizde son teknoloji ürünü makineler kullanýlmak suretiyle,deneyimli personelimiz ile ülkemizin öz kaynaðý olan doðal taþlar sanatsal eserlere dönüþtürülmektedir.Traverten ve mermerden imal edilen mobilya (masa,sehpa,evye,banko vb..)ile muhtelif ebatlardaki döþemelik ürünlerimiz ISO 9001 Kalite Standartlarýna uygun olarak ve tescilli markamýz ile üretilmektedir.

ÝZ-KO Mermer A.Þ ‘nin Danimarka’da faaliyet gösteren Marmýc Firmasý ile bir ortaklýðý bulunmaktadýr.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

İZKO MERMER MADEN (İTALYA FUARI)-Fair Arena Standı

Bu firmaya ait kayıtlar 5087. kez ziyaret edilmektedir.