leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Otel Bilgileri

Kazdağları’nın bol oksijeninde, organik zeytinyağımızdan edineceğiniz zindelik ile ömrünüze ömür katmaya talibiz.

Havuzu, denizi özellikle doğayı özleyenler için farklı bir adres...
Kartal yuvası oteli,  adından da anlaşılacağı gibi doğa harikası tepelerin arasında sımsıcak masalsı atmosferi olan hoş ve leziz bir konaklama mekanı... Assos’un eşsiz yamacında isteyene deniz, isteyene havuz ya da doğa tatili yapıp edebiyatçıların, müzisyenlerin ayak izinden yürüyüp Ege denizinin kültürünü keşfedebilirsiniz.
 
Kartal yuvası otelinin bir başka özelliği de sadece ruha değil huzuru, doğallığı ve ayrıca dünyada ikinci temiz hava deposu  olan Kazdağlarında damak tadına da hitap etmesi, özenle seçilen organik ürünleri ile gelen misafirlerin gönlünde ayrı bir yer edinmiştir.

Kartal yuvası oteline geldiğinizde akıllara durgunluk verecek güzellikte manzaralarla karşılaşıyorsunuz. Doğa bütün gizemiyle sizi çağırıyor. Büyüleyici manzarası, odalarındaki lüks ve zarafet göz kamaştırıyor. Yeşile, havuza doyuyorsunuz. Muhteşem Midilli Adası manzarası Keyfinize keyif katacak. Yerinizi hemen ayırtın.
 
BALAYI, EVLİLİK YIL DÖNÜMÜ VE DİĞER ÖZEL GÜNLERE ANLAM KATIYORUZ
Düğün Mekanı olarak çok güzel bir seçim... Açıldıgı günden beri Türk ve yabancı misafirler için şıklıkla konforu en iyi şekilde yansıtan Kartal Yuvası Oteli düğün davetlerininde gözde mekanları arasında. Unutulmaz organizasyonlara imza atan kendi bünyesindeki ekibi ile hayal ettiginiz düğünü en ince ayrıntısına kadar düşünen Ekibimiz farklı düğün temaları ile misafirleri hayran bırakıyor.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KARTAL YUVASI BUTİK OTEL RESTAURANT

Bu firmaya ait kayıtlar 16841. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...