Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 KEYF WELLNESS-Antalya-Manavgat-hamam-saglik-spor-wellness-cilt-bakim-tuzodasi-camur-havuzu-vip-herbybar-guzellik-dogal-sifali-su-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

İşletmemiz 2005 yılının eylül ayında faaliyete geçmiştir. Keyf Wellness bir HDV Turizm Otelcilik Ltd Şti kuruluşudur. HDV' nin açılımı Herbert – Doris - Veli isimlerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Şirketimiz, ortaklarının isimlerindende anlaşılacağı üzere Türk - Alman işbirliği ile kurulmuştur. HDV Turizm Otelcilik Ltd.Şti. Herbert Strassacker ve Veli Karateke tarafından 2003 yılında kurulmuştur. Keyf Wellness Turizm Yatırım ve Teşvik Belgeli bir işletmedir. Tesisimiz Dünyanın dört bir köşesinden gelen turistleri 2005 yılından beri ağırlamakta ve Türk turizmine katkıda bulunmaktadır.

 

Kendimi sağlıklı , mutlu ve huzurlu hissedebileceğim bir dünya var mı?

 “Her şeyin bası sağlıktır” düşüncesinden hareketle bu gününüzü sağlığınıza ayırmanızı ve dünyanın çeşitli ülkelerinde sunulan tedavi, bakım ünitelerinden yararlanarak, gününüzü eğlenceli ve sağlıklı geçirmenizi öneririz.

 
Keyf ekibimiz sizin konforlu bir ortamda rahatlamanızı, gevşemenizi, kendinizi güvende ve iyi hissetmenizi, daha bakımlı, canlı, huzurlu görünmenizi, güler yüzlü hizmet anlayışı ile sağlayacaktır.

Siz kendinize zaman ayırırken, çocuklarınız da eğitmenlerimizin gözetiminde Çocuk Club’ünde eğlenceli vakit geçirmesi sağlanacaktır.

Gelin, stresinizden ve yorgunluğunuzdan arınıp huzuru yakalayın!

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KEYF WELLNESS

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=76): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Güzelliğinizi Burada Yeniden Keşfedeceksiniz...

Bu firmaya ait kayıtlar 34699. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...