leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle
tst

Hakkımızda

İzmir'in Yağhaneler semtinde, 1980 yılında Kirazoğlu Demir Ticaret adıyla Merhum Ersan Kirazoğlu tarafından kurulmuştur. Temel aşamasından çatıya kadar tüm inşaat malzemelerinin pazarlanması hedefiyle başlayan firmamız, kısa sürede özellikle inşaat demiri satışlarında tüm Türkiye'ye adını duyurarak büyümüştür. 1991 yılında anonim şirkete dönüşmüş, 1993 yılında Batıçim Batı Anadolu Çimento Sanayi AŞ. nin bayiliğini almış, hazır beton ve çimento satışına da başlamıştır.

Çimento ve türevlerinin satışında kısa sürede büyük başarılar göstererek, Batı Anadolu Çimento'nun en büyük bayisi konumuna yükselmiştir. 2003 yılı içinde Bozyaka'da yeni idari binasına taşınan firmamız 2004 yılında Vitra - İntema ile münhasır bayilik anlaşması imzalamış ve 2005 yılında Yağhaneler'deki yerinde ilk Vitra mağazasını hizmete açmıştır. 2006-2007 yıllarında İntema tarafından "cirosal büyüme" ödülü ile taçlandırılmış olan firmamız, Ege bölge birinciliğindeki iddiasını sürdürmektedir. Sektörün öncü firmalarıyla çalışmayı prensip edinen firmamız Franke ve Hüppe markalarını da bünyesine katmıştır. 2010 yılında Alsancak'ta ikinci mağazasını açan firmamız Çiğli Anadolu Caddesi üzerindeki stok deposunda da satışlarına başlamıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında 30 yıldır faaliyetlerini devam ettiren firmamız 150 kişilik kadrosu ile büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KİRAZOĞLU SERAMİK BANYO SHOWROOM

Bu firmaya ait kayıtlar 31779. kez ziyaret edilmektedir.
Şubelerimiz Listele 

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...