Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 MİNİA YILDIRIM BURSA-Bursa-YILDIRIM-miniya-sehir-bursa-maketler-eserler-sergi-gezi-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

Mini-a Yıldırım, kültürel ve tarihsel mirasımıza sahip çıkma bilincinin gelecek kuşaklara taşınması amacı ile belediyemizin başlattığı projeler zincirinin bir parçası olup, yaklaşık 4500 m2 ‘lik bir alanda, Yıldırım İlçesi’nde bulunan ve Bursamızın simgesi olan eserlerin maketlerinin yapılması ve sergilenmesini hedeflemiştir.

Sözkonusu proje kapsamında 1/25 ölçeğinde Atatürk Köşkü, Teleferik, Irgandı Köprüsü, Yeşil Camisi, Yeşil Türbe, Emirsultan Camisi, Yıldırım Camisi, Darüşşifa, Cumalıkızık ile 1/50 ölçeğinde Yıldırım Belediyesi maketleri bulunmakta olup, alanı gezecek insanlar tüm Yıldırım’ı birarada görebilecektir. Yerli ve yabancı turistler de eserler hakkında Türkçe ve İngilizce olarak bilgilendirilecektir. Mevki olarak Kaplıkaya mh. Kanuni cd. Özdilek alış veriş merkezi üstündedir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

MİNİA YILDIRIM BURSA

Bu firmaya ait kayıtlar 13566. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...