Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 NEF MERTER 13-Istanbul-ZEYTİNBURNU-nef-merter-insaat-konut-yapi-satin-al-satilik-kiralik-fiyat-nerede-ariyorum-emlak-ev-hane-blok-luks-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

 


Nef Merter 13, yaklaşık 4000 firmanın faaliyet gösterdiği ve günde 1.3 milyon insanın giriş yaptığı Merter, İstanbul'un en gözde yerleşim merkezlerinden Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu üçgeninin tam ortasında yer alıyor. Yatırım uzmanları tarafından "Mecidiyeköy-Levent" aksı ile beraber değerlendirilen "Cevizlibağ-Merter-Bakırköy-Havalimanı" aksı; alışveriş merkezleri, spor ve kültürel tesisleri ve her gün genişleyen ulaşım ağı ile yatırım değerini her geçen gün arttırıyor.
Nef Merter 13, İstanbul'un her köşesine rahatlıkla ulaşabileceğiniz tramvay,metro ve metrobüs hattına yürüme mesafesinde yer alıyor. İstanbul'un en işlek ulaşım hattı olan E5'in tam bitişiğinde yer alan proje, ayrıca günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs durağına ise sadece 4 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.
NEF Merter 13 Bakırköy'den Zincirlikuyu'ya kadar uzanan aksta çalışan ve eğitim gören insanlar için cazip bir yaşam alanı olarak diğer projelerden ayrışıyor.
Nef Merter 13, 14 katlı dört konut bloğu ve 13 katlı bir home-office bloğundan oluşmaktadır. Projede 672 konut ve 168 home-office yer almakta olup; blokların ortasında iç avlu şeklinde, meydan konseptinde tasarlanmış bir mağaza alanı bulunmaktadır. Blokların teras katında açık havuz ve güneşlenme alanları da bulunan projemizde fiyatlar kata ve konuma göre değişmektedir. Projemiz yeni KDV uygulamasıyla ilgili kanun değişikliğinden etkilenmemiş olup %1 KDV uygulanmaktadır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

NEF MERTER 13

Bu firmaya ait kayıtlar 21325. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...