leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle
tst

Hakkımızda

KULUMUZUN FELSEFESİ

    Başarısız öğrenci yoktur. Bu felsefemizi doğrulayabilmek için özel programlar uygulanır. Bu programlarla öğrencilerin özgüvenleri artar ve ellerinden gelenin en iyisini yapabileceklerine Okul yaşantımız yalnızca olumlu yaptırımlar ve davranışlar üzerine kurulmuştur. Hem bireysel hem de kurumsal mutluluklar ön plandadır. Cezadan uzak, kötü sözden ve sertlikten arınmış bir ortamdır. Yalnızca bilgi değil, davranış, tutum ve beceri geliştirme çalışmaları öğrencinin gelişimindeki toplam kaliteyi hedeflemiştir. Okulumuzda sevgi ve saygı anlayışı hakimdir.

MİSYONUMUZ

  Ulusal ve evrensel değerler temelinde, sorgulamaya dayalı ezbersiz eğitim ile edindiği bilgiyi tutum, davranış ve beceriye dönüştürmüş bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

   Sunduğu eğitim-öğretimle; kişisel tercihlerine saygı duyan, kendini seven,farklı kişiliğini ön plana çıkarmayı bilen, demokrasiyi anlamış,hukuk devletine inançlı,çevre kirliliğine duyarlı,yeniliğe ve değişime açık,üreten,teknolojiyi iyi kullanan,kendi ahlakını kendi yaratan ve denetleyen,araştıran, soran, sorgulayan, eleştirel düşünen,ulus bilincineolduğu kadar evrenselliğe saygı duyan, bilgi, beceri, davranış ve tutumları ile fark edilen bireyler yetiştirerek, ülkemizin nitelikli insan kaynağının oluşturulmasında katkısı olan uluslar arası düzeyde tanınmış bir okul olmak.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ÖZEL HEDEF KOLEJİ

HEDEF EĞİTİM KURUMLARI

Bu firmaya ait kayıtlar 19682. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...