Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ÖZEL MEDIFACE TIP MERKEZİ-Antalya-Muratpaşa-guzellik-burun-estetik-antalya-en-iyi-burun-estetigi-mediface-antalya-estetik-operasyon-botoks-antalya-lazer-dogu-fiyati-uzman-doktor-hadi-nural-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Mediface Tıp Merkezi’ne hoş geldiniz ...
1997 yılında Antalya da başlayan hikayemiz,ENT ve Mediface isimleri ile bu günlere geldi.Şimdi yenilenen kadromuzla KBB nin yanı sıra kozmetik ve Plastik cerrahi alanlarında Mediface Tıp Merkezi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
Mediface Tıp merkezi genişleyen uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip alt kadrosu ile yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Ameliyat ve ameliyat sonu bakım hizmetleri uzman kadrolarca yapılmaktadır. Sağlık ve güzellik hizmetini yurtiçi ve yurt dışı hastalarına güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaya devam etmektedir.
Genişleyen uzman kadrosuyla gücüne güç katan Mediface, deneyimli ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile dünya standartlarında hizmet veriyor.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ÖZEL MEDIFACE TIP MERKEZİ

Sağlıklı ve Güzel bir yaşam için Mediface...

Bu firmaya ait kayıtlar 35996. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...