Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 RESIDENCE TREA-Istanbul-ŞİŞLİ-ozbasyapi-insaat-satilik-daire-kiralik-fiyat-nerede-al-ariyorum-residence-trea-kagithane-luks-konut-ev-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

Kağıthane' nin "Kentsel Dönüşüm" projesi kapsamında gerçekleştirilen ilk proje olma özelliğine sahip "Residence Trea", Kağıthane Belediyesi' nce, bu kapsamda "örnek proje" seçilmiştir.

Proje Kağıthane'nin, 1.Levent' in yükselen iş merkezlerine ve Büyükdere Caddesi' ne yürüme mesafesinde bulunan Ortabayır Mahallesi'nde inşa ediliyor.

Proje için, kentsel dönüşüm kapsamına giren bölgede, 1000 metrekare alan için hak sahipleriyle anlaşmalar gerçekleştirildi.

Bölgenin iş merkezlerine olan yakınlığı dolayısıyla A+ müşteri hedef kitlesi için 2+1 ve 1+1 olmak üzere toplam 71 daireden oluşan projenin, mimarisi de her cephesinden farklı görüntüsüyle dikkat çekiyor.

Bölgede otopark sıkıntısına çözüm olabilmesi için her daire için bir otopark planlanan projede, Türk hamamından Fin hamamına; spor salonundan kapalı yüzme havuzuna; yeşil alan ve çocuk oyun parklarına kadar bir çok sosyal aktivite alanı da planlandı.

2014 yılının yaz aylarında tamamlanması planlanan proje, inşaat alanında 20 yıla yakın tecrübesiyle ÖZBAŞ YAPI güvencesinde inşa ediliyor.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

RESIDENCE TREA

ÖZBAŞ YAPI İNŞAAT

Bu firmaya ait kayıtlar 22445. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...