Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 RUBİ DEMİR MAKİNA YAPİ FUARI 2011 FUAR STANDI-Fair Arena Standı-Istanbul--rubi-demir-dmr-makine-rubinet-yapi-fuar-mekan360-sanal-tur-mekan-360-derece-fair-arena-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Demir Makine Tic. ve San. Ltd. Şti. olarak müşterilerimizi Avrupa kalitesiyle buluşturmak, ihtiyaçlarını profesyonel ekipmanlarla karşılamak adına 2006 yılından beri faaliyet göstermekteyiz.

Kaliteden taviz vermeyen bir çalışma anlayışına sahip olan şirketimiz, müşterileriyle karşılıklı güven ilişkisine dayalı bir sistemle ve her geçen gün bünyesine kattığı deneyimli çalışanlarıyla başarı basamaklarını sağlam adımlarla tırmanmaktadır.

Müşteri odaklı çalışma prensibimizle; müşterilerimizin uğraş alanlarındaki ihtiyaçlarına destek ekipmanları sağlayarak, bu alanda kaliteli ürünler ve sonrasında garanti, teknik servis ve yedek parça hizmeti vererek müşterilerimizin daima yanındayız.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

RUBİ DEMİR MAKİNA YAPİ FUARI 2011 FUAR STANDI-Fair Arena Standı

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=15824): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 6870. kez ziyaret edilmektedir.