Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 SACEV PLASTİK-Manisa-MERKEZ ŞEHZADELER-plastik--bobin--makara--klips--pim--delikli--seffaf--poset--torba--tapa--rondela--demir--tel--ambalaj--fleksibl--dizilimi-paketleme--hijyen--gida--ekmek--buz--tavuk--pamuk---meyve--sebze--poseti--bebek--bezi--kadin--pedleri--kisisel-bakim-urunleri--tedarikci--uretici--yuksek--kalite--flexible--ureticisi-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

SACEV PLASTİK, 2005 yılında başladığı bu yolculukta, plastik sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Deneyimli ve dinamik ekibi, bilgi birikimi ve tecrübeleriyle, alanında hızla ilerlemekte olan şirketimiz, günden güne yeni kalıp ve makine yatırımlarıyla ürün yelpazesini ve müşteri portföyünü hızla genişletmektedir. Kaliteli ürün, hızlı tedarik, sürdürülebilir çalışma disiplini ve güvenilir iş politikası, SACEV PLASTİK’ in temel ilkelerini oluşturur. Bu temel ilkeler doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve taleplerine hızlı cevap vermek ve beklentilerin önüne geçmek, şirketimizin en önemli amaçlarıdır. Ürün ve hizmet kalitesi, sorgulama yeteneği, hızı, daima mükemmeli arama, SACEV PLASTİK ve personelinin çalışma prensipleri olup, yaptığımız işin en iyisini yapmak ve bulunduğumuz sektörde en iyi olmak her zaman şirket ana felsefesini oluşturmuştur.

Üretim Politikamız ve Ürünlerimiz
SACEV PLASTİK,  kurulduğu günden bugüne oluşturduğu güven duygusu ve kalitesi ile ambalaj sektöründeki firmaların en güvenilir baş tedarikçilerinden olmuştur. Fleksibl Ambalaj ve hazır (converted) ambalaj sektöründe yer alan, gıda ambalajları ve hijyen ambalajları (kişisel bakım ürün ambalajları) için üretilen delikli polietilen (PE) torbaların diziliminde kullanılan plastik makaraların tedarikleri konusunda Türkiye’de ilk sırada yer almaktadır. Ürün bazında yıllık 90.000.000 adet ile 15.000.000 adet arasında değişen üretim kapasitesine ve altyapısına sahip SACEV PLASTİK üretim tesisinde, ürünlere özel, son teknoloji ile üretilmiş, full otomasyon sistemi ile el değmeden üretim yapılmaktadır.


Güçlü altyapısı ve donanımı sayesinde, sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da uzun süredir ambalaj firmalarının tedarikçileri arasında yer almaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerine hızlı ve kolay bir şekilde ihracat yapılmaktadır. Günümüzde sadece Ortadoğu ve Avrupa’ ya yapılan ihracatlar, SACEV PLASTİK satış rakamlarının %40’ ını oluşturmaktadır.
Şirketimiz, güvenilir çözüm ortağı olma özelliği ve yenilikçi yönetimi sayesinde müşterilerinin zaman içerisindeki farklı ihtiyaçlarına göre özel olarak üretim yapmaktadır. Bu doğrultuda ambalaj sektöründe kullanılan plastik rondela (pul), plastik bobin tapaları ve demir tellerin üretimini yapmaktadır. Her türlü yeni projelere açık olup, müşterilerinin beklentilerini ve özel isteklerini karşılayacak, kurulu ve güçlü bir altyapıya sahiptir. Yeni ürünler için kalıp tasarımları ve üretimi, şirketimiz bünyesi altında yapılmaktadır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

SACEV PLASTİK

Bu firmaya ait kayıtlar 18930. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...