Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ŞAHİN KARDEŞLER ELK. MERMER SAN. TİC. LTD. ŞTİ.-Afyonkarahisar-İSCEHİSAR-mermer-maden-sahin-kardesler-makina-marble-trabella-stone-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Şahin Kardeşler Mermer 1994 yılında Afyon Ankara karayolu 20. Km de Mermer ve Madencilik alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Profesyonel kadrosu, çağdaş ve yenilikçi hizmet anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeksizin, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan saygın ilke ve sorumluluklarını daima ön planda tutarak iddiasını emin adımlarla sürdürmektedir.
Şahin Kardeşler Mermer kurulduğu günden itibaren ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmekle beraber sektördeki gelişmeleri de yakından takip etmektedir.
Şahin Kardeşler Mermer bugün 100 çalışanı, 6.000 m2 kapalı ve 25.000 m2 açık alana sahip ileri teknolojiyle donatılmış entegre doğal taş fabrikası ve 8 ayrı bölgedeki traverten ve mermer ocakları ile sektörünün öncüsü konumundadır.

Vizyonumuz,


1994 yılında çıktığımız yolda uluslar arası arenada ülkemizi ve kurumumuzu en iyi şekilde temsil edip yaratıcı ve yenilikçi yönetim anlayışımızla yüksek kaliteyi yine yüksek teknolojik standartlar ile daim kılıp; kusursuzluğu yakalamaktır.

Misyonumuz,


Yurt ekonomisine katkıda bulunmak, sektörümüze yön vermek, yeni iş istihdamları oluşturmak ve müşterilerimizin güvenini her şeyden üstün tutarak sürekli gelişmek ve büyümektir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ŞAHİN KARDEŞLER ELK. MERMER SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Bu firmaya ait kayıtlar 25867. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...