Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ŞEHZADE MEHMET KOLEJİ-Manisa-MERKEZ ŞEHZADELER-ortaokul-ilogretim-kolej-ozel-egitim-ogretim-sinav-bilgi-beceri-kalite-sinif-ogretmen-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Ülkemizin aydınlık geleceği için pırıl pırıl bir genç nesil yetiştirmeyi hedefleyen Şehzade Mehmet Eğitim Kurumları 1992 yılında Körfez İlk öğretim okulu olarak eğitim öğretim hayatına merhaba demiştir. 1993 yılında Şehzade Mehmet Lisesi halkaya dahil olmuştur. 2006 yılında Körfez ilköğretim Şehzade Mehmet ismini almış ve Şehzade Mehmet eğitim kurumları adı altında birleşmişlerdir.
Amaç, eğitimde en iyinin en iyisi olmaktı...
Her geçen gün büyüyen Şehzade Mehmet Koleji; sosyal, sportif, kültürel ve sportif alanda yaptığı çalışmalar ve  elde ettiği başarılar sayesin de, eğitimde farklı bir ses ve örnek bir okul haline gelmiştir.
 
Özel Şehzade Mehmet Lisesi:
Türkiye’deki eğitim kalitesinin artmasında Anadolu  liselerinin önemli bir yere sahip olduğunu inkar etmek mümkün değildir. Öğrencilerimiz,bu açıdan ,eğitimi  çağdaş bir konuma getiren bilgisayar,fizik-kimya-biyoloji laboratuarlarında araştırma yapabilme ve bilime dokunarak öğrenme imkanına sahiptirler. Her yıl düzenlenen ulusal ve uluslar arası proje yarışmalarına katılan okulumuz öğrencileri geliştirdikleri projelerle günümüz insanının sorunlarına bir nebze olsun çözüm üretme zevkine de sahip olmuşlardır.
Özel Şehzade Mehmet Lises’inden  mezun olan öğrenciler, üniversiteye girişte elde ettikleri güzel dereceler yanı sıra ülkemizin ve dünyanın saygın üniversitelerinde kabul alma şansı yakalamışlardır. Öğrenim hayatları boyunca elde ettikleri kültürel birikim ve beceriler sayesinde hayatın her alanında iş sahibi olan mezunlarımız mesleki yaşamlarında da başarıdan başarıya koşmaktadırlar.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ŞEHZADE MEHMET KOLEJİ

Eğitimde En İyinin En İyisiyiz...

Bu firmaya ait kayıtlar 21371. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...