leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

Şifa Hastaneler Grubu 1983 yılında mütevazi bir poliklinik çalışması ile başlattığı hizmetlerine 1987 yılında da yataklı tedavi ünitelerini ekleyerek insan sağlığına hizmet konusunda çalışmalarını sürdürmüştür.

Grubumuzun teknoloji ve personel yatırımları dünyanın en ileri hastaneleri ile eşdeğerdedir. 1995 yılında Basmane hastanesini büyüterek İzmir'in en büyük ilk özel hastanesi yapan grubumuz,2001 yılında Bornova Şifa, 2005 yılında da Doğu Anadolu’nun en büyük özel hastanesi olan Erzurum Şifa Hastanesi'ni işletmeye açmış olup hizmet yelpazesini daha da genişletmiştir.

2009 yılı Ocak ayından itibaren İzmir Şifa Üniversitesi çalışmaları başlamış olup üniversite kuruluş sürecimiz devam etmektedir.

Hastanelerimizin durmaksızın yapmış olduğu bilimsel çalışmalar ve teknolojik yatırımlar sayesinde, Şifa Hastaneler Grubu uluslararası platformda da hak ettiği yere ulaşacaktır.

Grubumuz, Şifa Üniversitesi çalışmalarına ek olarak yine 2010 yılı içerisinde yurtdışı yatırımlar planlamaktadır. Bu projelerin tamamlanması ve işletmeye açılmaları için çalışmalarımız aralıksız sürmektedir.

Tüm dallarda teşhis ve tedaviye yönelik hizmetler veren Şifa Hastaneler Grubu, son 10 yılda özellikle erişkin, çocuk kardiyoloji ve kalp cerrahisi hizmetlerinde yapmış olduğu çalışmalar ve teknolojik yatırımlar sayesinde Türkiye’de ilk sıralarda olup dünyanın en iyi klinikleri ile eşdeğer seviyelere gelmiştir.

Özellikle 2001 yılında Bornova Şifa Hastanemizde, 2005 yılında da Erzurum Şifa Hastanemizde kanser teşhiş ve tedavisine yapılan yatırımlarla, dünyada gelişen en son teknolojiler hastanelerimize kazandırılmıştır.

Tüm ekibimizin kalbine, en kutsal varlık olan insana hizmet vermenin mutluluğu yayılmıştır. Sayısı 1300 kişiye ulaşan Şifa personelimiz, bu zor hizmeti değerli hastalarımıza sunarken, kendilerini dünyanın en bahtiyar insanı kabul etmektedirler. İleri teknoloji, deneyimli kadrolar ve insana saygı anlayışı ile çalışan hastanemiz mensupları, Şifa Hastaneler Grubuna güvenen ve büyük teveccüh gösteren halkımıza layık olmak için gece gündüz durmadan çalışmaya devam edecektir.

Şifa Hastaneler Grubu’na güvenip yurtiçi ve yurtdışından tedaviye gelen tüm hastalarımıza sağlık ve mutluluklar diler, Şifa sağlık ekibi adına saygılarımı sunarım.

Doç. Dr. Mehmet ATEŞ
Şifa Hastaneler Grubu
Genel Koordinatör

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ŞİFA HASTANESİ ERZURUM

Bu firmaya ait kayıtlar 30775. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...