leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

1905 yılında inşaa edilen Gavrili Konağı’da mimarisi ve sunduğu büyülü atmosferi, tarihe tanıklık eden muhteşem bahçesi ile buna en güzel örneklerden biridir. Bizler de Sini Köşk Restaurant olarak tarihi dokusuyla farklı bir konsept taşıyan bu eşsiz mekanı restore ettik ve yeniledik.

Şimdi bu eşsiz mekan, kaliteli restaurantı , Kahvaltı Salonları ve et lokantasıyla sizleri bekliyor. Sadece yeme ve içme mekanı olarak değil, iş dünyasına yönelik toplantı, seminer ve özel günleriniz için de ev sahipliği yapıyoruz. Amacımız; İzmir`in kültür mirası olan tarihi bir köşkü, kendisine has dokusunu bozmadan, tarihi ve mimari özelliklerini koruyarak sosyal yaşama renk katmaktır. Bunu gerçekleştirirken en üstün kalite standartlarında hızlı ve güler yüzlü bir servisle misafirlerimizin beklentilerini karşılayabilmektir.

Gavrili Konağı; Sini Köşk Restaurant olarak 8 oda 1 salon ile toplam 120 kişiye, Sini Et Lokantası ise köşkün bahçesinde 250 kişilik kapalı, 500 kişilik açık alan kapasitesi ve çocuk oyun parkı ile kendisini özel hissetmek isteyen misafirlerimize 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

SİNİ KÖŞK RESTAURANT

Bu firmaya ait kayıtlar 55517. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...