Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 SOKAKTA HAYAT VAR ÇANAKKALE-Çanakkale-MERKEZ-kentsel-tarihi-mekan-alan-yeme-icme-eglence-muzik-dans-sokak-cadde-yol-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

“Sokakta Hayat Var” eğlenmeyi ve paylaşmayı sevenlerin ortak sloganıdır. Türkiye’nin farklı şehirlerinden birçok sokak, bu slogan etrafında yepyeni bir kimliğe bürünüyor. Bu sokaklarda, lezzet ve eğlenceyi bir arada bulabilirsin.

Bu sokaklar senin için özel olarak düzenlendi. Bu yüzden de sevdiğini bildiğimiz her şey içinde yer alıyor. Birçok farklı mekân, yiyecek ve içecek alternatifleri, lezzet ve muhabbet... Ama sokakta hayat elbette bununla sınırlı değil; amaç birlikte paylaşmak, daha fazla keyif almak. Müzik, sinema, karaoke ve oyunlar, bu sokakta seni bekliyor.

Bu sokaklarda arkadaşlarınla birlikte gönlünce vakit geçirebilir, sokak lezzetlerinin tadına bakabilir, etkinliklere katılabilir, istediğin gibi takılabilirsin. Çünkü bu sokaklar artık her zaman kıpı kıpır, her zaman renkli. Bazen sokak gösterileri bazen mini bir konser ya da heyecanlı bir yarışma... Adeta hiç bitmeyen bir festival. Sürprizleri kaçırmak istemiyorsan bir an önce sana en yakın sokakta hayatı yakalamalısın.

Bu da soru mu şimdi! Sokaklar herkese açık. Elbette yapman gereken tek şey arkadaşlarını da alıp bu sokağa gelmen ve birçok alternatif içinden sana en uygun olanları seçmen. Unutma, bu sokak senin! Özel etkinlikleri kaçırmak istemiyorsan facebook sayfamızı takip etmeye devam etmelisin.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

SOKAKTA HAYAT VAR ÇANAKKALE

Bu firmaya ait kayıtlar 12437. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...