Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 TOROS RESTAURANT-Burdur-MERKEZ-kebap-et-yemekleri-aile-osmanli-corba-taskebap-burdur-sis-melemen-tatli-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

1980 yılında Bayram SUNA tarafından kurulan ve geliştirilen TOros Aile Lokantası Burdur'un en geniş ve en güzel yemeklerini sunmaktadır.
Şu günlerde yaklaşık 20 çalışana iş imkanı sağlayan bir kuruluş olmuştur.Burdurda en köklü ve güvenilir lokanta olan Toros Aİle Lokantası, açık ve kapalı bölümler olmak üzere hizmet vermektedir.

Ağırlıklı olarak klasik Türk mutfağının yanı sıra osmanlı ve eski anadolu yemek çeşitleri ile sizlere ziyafet yaşatmaktadır.Lokantamızda margarin kullnılmaz.İçkisiz aile lokantasıdır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

TOROS RESTAURANT

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=19422): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 21430. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...