Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ÜNTAŞ POINT CENTER-Muğla-MARMARİS-untas-point-center-marmaris-sinema-alisveris-avm-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

                    

Otelcilik ve İnşaat sektörünün deneyimli, aktif ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan ÜNTAŞ İNŞAAT, OTELCİLİK VE TURİZM A.Ş. 1994 yılında kurulmuştur . ÜNTAŞ İNŞAAT, OTELCİLİK VE TURİZM adı altında 20 yıldan beri Marmaris’in en gözde ve merkezi yerlerinde (Armutalan, İçmeler, Siteler, Marmaris Merkez v.b) birçok Konutlar, Villalar, Otel, ve Site Konutları inşa etmiştir.

2010 yılının Haziran ayında Marmaris şehir merkezinde faaliyette olan POİNT CENTER alışveriş merkezini de bünyesi katarak Otelcilik ve inşaat sektöründeki deneyimlerini A.V.M işletmeciliği ile birleştirerek büyümeye devam etmektedir.

7.478 metrekare kapalı alanı olan 45 araçlık kapalı otoparkı ve içerisinde 37 farklı işletme barındıran ÜNTAŞ POİNT CENTER yeni dönemde yine Marmaris'in en büyük ve en iddalı alışveriş merkezi olmaya devam edecektir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ÜNTAŞ POINT CENTER

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=18833): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 4260. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...