ARİFOĞLU İNŞAAT

17860 kere görüntülendi. Yorum Yapın
 
 

Hakkında

 

 

İnşaat sektörünün tüm süreçlerinde kazanılan yaklaşık 40 yıllık deneyimle birçok projede yüklenici ve alt yüklenici hizmetleri veren grubumuz 1996 yılında Arifoğulları Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt ve San. TİC. LTD. ŞTİ. ünvanıyla şirketleşmiştir. Bu tarihten itibaren İnşaat sektöründe toptan ve perakende inşaat malzemeleri pazarlayıcısı olarak Nalburiye faaliyetlerini sürdüren Arifoğlu aynı zamanda sektörün önde gelen yapı firmalarının da uygulamacı bayisi olarak İnce İşler Taşeronluk hizmetlerini sürdürmüştür.

Arifoğlu, Toplu Konut, Alışveriş Merkezi, Sağlık Kompleksi ve Sanayi Kuruluşu gibi değişik konsept projelerde, Üst Yapı Mimari İşlerde yüklenici ya da alt yüklenici firma olarak çözüm ortağı olmuş, görev aldığı tüm projeleri başarıyla sonlandırarak teslim etmiştir.

2009 yılından itibaren pazarlama ve uygulama hizmetlerini ayırma kararı alan grubumuz, taşeronluk ve tahhüt hizmetlerini yürütmek amacıyla ARİFOĞLU GRUP YAPI ANONİM ŞİRKETİNİ kurmuştur.

2010 Yılı itibariyle ARİFOĞLU KONUT markasıyla gayrimenkul geliştirme faaliyetlerine başlayan ARİFOĞLU, bu tarihden itibaren BEYKENT EVLERİ 1 Konut projesini geliştirmiş  kısa sürede tamamlayarak oturuma açmıştır.

2011 Yılı itibariyle Dünya'nın önde gelen İskele ve Kalıp firmalarından Hollanda merkezli SCAFOM RUX grubunun Türkiye distribütörü olmuş veTürkiye pazarında Güvenli Alman İskele Sistemleri satış ve Kiralama hizmetlerini  yürütegelmiştir.

2012 yılı son çeyreginde ARİFOĞLU RESİDENCE Beykent Evleri 2 projesi hayata geçirilmiş olup 2014 ilk çeyreğinde oturum başlayacak şekilde çalışmaları yürütülmektedir.

İş hayatına aile firması olarak başlayan ARİFOĞLU, kurucular, 2.Nesil profesyoneller ve sektörde alanında uzman takım arkadaşlarını da bünyesinde barındıran orta ölçekli bir inşaat firması olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.


   

Etiketler

arifoglu insaat 360 derece sanal tur

İletişim Bilgileri

Hava Durumu