Hakkımızda

Axima Bilişim bundan 18yıl önce 4 kişiden oluşan çekirdek kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır. Şu an toplam 25 kişiden oluşan mutfak ekibinin dışında 6 saha direktörü,4 fotoğrafçı ve 10 müşteri temsilcisini bünyemizde bulunduran firmamız, işlerinde uzman ekibiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Yeni teknolojileri takip eden aynı zamanda kendine uyarlayan ekibimiz çözümlerini üretirken profesyonellikten ödün vermemektedir. Geçmişte önemli ajansların projelerinin mutfağında görev yapan firmamız, üç yıl önce kurduğu pazarlama departmanıyla siz müşterilerimize ilk elden ve daha iyi hizmet vermektedir.

Son yıllarda geliştirdiğimiz teknikle sadece markalı konut projelerinde, sunum teknolojilerindeki hakimiyetimimizle Tam Hizmet ajanslığı yapmaktayız. Yaptığımız işlerde kendi ekipmanlarımızı kullandığımız için (fotoğraf, greenbox ve prodüksiyon) tüm hizmetlerimizde en uygun fiyatı veren bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca yurtdışında; İngiltere, Gürcistan, İsveç ve Kanada da bulunan işlerinde uzman bazı interaktif medya firmalarına yazılım ve interaktif medya çözümlerimizle hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

AXIMA Bilişim Türkiye'de kendi sektöründe, Ar-Ge departmanı ile ilkleri en doğru ve güzel şekilde yapıp piyasaya sunan, yeni trendlere takip eden ve iş olanakları sağlayan bir firmadır. Marka sloganında da olduğu gibi bilişim ve post prodüksiyon sektörünün her türlü olanaklarını tümleşik olarak kullanan Axima, sunum teknolojileri noktasında sektöründe birinci sınıfta kalmaya devam edecektir. Bu yolda benimle birlikte olan tüm takım arkadaşlarıma ve emeğimizi takdir eden müşterilerimize teşekkür ediyorum.

Yönetim Kurulu Başkanı Metin YILDIRIM

Etiketler

Axima mekan360 sanaltur sanaltur virtual tour virtual sanal gezinti 360 panaromik 360 derece fotoğraf çekimi 360 derece fotoğraf 360 derece sanal gezinti 360 derece sanal tur 360tr Belediye ipix panaromik fotoğraf panaromik çekim panaromikci sanaltur sanal360 sehir tr360 tasarım mekan okul okul tanıtımı insaat inşaat tanıtımı otel otel tanıtımı tesis tanıtımı interaktif medya medya 3d 3d foto 3d stüdyo Stüdyo Fotoğraf Fotograf Fotoğraf çekimi 3d animasyon 3d

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle