DR.TİMUR YILDIRIM AKUPUNKTUR

25958 kere görüntülendi. Yorum Yapın
 
 

Hakkında

Manisa'nın sağlık noktası Dr. Timur Yıldırım Akupuntur,hizmet kalitesini zirvede sürdürmeye devam ediyor. Uzman Donanıma sahip Dr. Timur Yıldırım uzmanlığını şu kaynaklardan almıştır. Kısaca Dr. Timur Yıldırım'ı tanıyalım;

1972 yılında Ankara’da doğdu.İlk ,orta,lise öğrenimini Bursa ‘da tamamladıktan sonra 1989 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi.1996 yılında mezun olarak Tıp Doktoru (M.D.) olmaya hak kazandı.

Bursa ve Manisa’da kamu ve özel bir çok sağlık kuruluşunda görev yaparken Akupunktur eğitimlerine devam etti. Yeditepe Üniversitesi bünyesinde yapılan eğitimlere devam ederek Türkiye ve Dünyanın sayılı akupunktur uzmanlarından eğitimler aldı.

Bu değerli hocaların bazıları halen Türkiye Akupunktur Derneği başkanlığını sürdüren Dr.Nüzhet Ziyal, Akademik Akupunktur Derneği Başkanı Dr. M. Fuat Abut, Dr. Murat Topoğlu, Dr.Hakan Ertok, Dr.Hakan Eraltan'dır.

Dr. Timur Yıldırım, akupunktur ile ilgili çok sayıda yerli ve yabancı akademik kurul ve toplantılara katılmış,çeşitli toplantılarda konuşmacı ve moderatör olarak görev yapmıştır.

Sağlık için Dr. Timur Yıldırım Akupuntur'a tüm yaşamı sevenleri bekliyoruz.

   

Etiketler

manisa akupunktur dr timur yıldırım gençlik akupuntur hastalık tedavi haber manisa haber manisa saglik igne tedavi surec akuterapi terapi kilolar migren güzellik agri bakim sağlık doktor dr.timur dr.timur yıldırım manisa akupunktur akupunktur manisa mezoterapi botox dolgu estetik cilt bakımı güzellik manisa depresyon boyun fıtığı bel fıtığı felç bölgesel zayıflama güzelleşme yolları kadın sağlık türkiye akupuntur derneği