Hakkımızda

İnşaat sektöründe uzman kadrosuyla 1967 yılında kurulan, sektörün en eski ve deneyimli kuruluşlarından biri olan Ekinciler Grubu, kamuya ait bina projeleri, endüstriyel yapı, baraj ve altyapı projeleri, her türlü konut ve özel sektöre ait projeleri içeren geniş bir spektrumda hizmet veriyor.

Grup, bugüne kadar, 1.909 milyar dolar tamamlanmış işler ve 163 milyon dolar devam eden işler olmak üzere toplam 2.072 milyar dolarlık iş hacmi oluşturmuştur. Dönemsel iş hacmine göre 4000 kişiye varan istihdam olanağı yaratabilmektedir.

YÖNETİM

Grup yönetimi, bugünün ve yarının küresel gereksinimlerini karşılamak için teknik bilgi ve uzmanlık sağlarken, şirketi de, analitik düşünen profesyonellerin oluşturduğu bir takım olarak görüyor.

ÇALIŞMA İLKELERİ

Güvenilir ve dürüst çalışma, kaliteli mühendislik hizmetleri verme temeliyle faaliyetlerini sürdüren Ekinciler, tüm müşterilerinin hedeflerini kendi hedefleri olarak benimsemekte, sonuca ulaştırmakta, etkili ve kalıcı mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Temel İlke: Mükemmelliyetçilik
Nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretmeye kendini adayan Ekinciler, bu sorumluluğun bilinci içinde, aldığı tüm projeleri sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, mükemmelliyetçiliği vazgeçilmez bir ilke olara kabul eder.

Olmazsa Olmaz: İleri Teknoloji
Teknoloji, inşaat sektörünün belki de en önemli, olmazsa olmaz unsuru. Çağa ayak uydurmayı, hatta ilerisine geçmeyi öncelikli görevlerden kabul eden Ekinciler, bu amaçla, yüksek teknolojik makina ve ekipmana yönelik yatırım yapmaktan kaçınmaz.

En sağlam yapıtaşı: Takım
Ekinciler'in inşa ettiği yapılar kadar sağlam bir başka gücü daha var: Uzman kadrosu yani takım... Konu her ne kadar yapı olsa da, insan bilgi ve deneyiminin önemini bilen Ekinciler, yatırımlarının önemli bir kısmını, konusunda uzman, dinamik elemanlara yöneltmeye özen gösterir.

Vazgeçilmez: Müşteri Sadakati
Kurucularının benimsediği değerleri yaşatmayı bir görev bilen Ekinciler, bu bağlamda, özel sektöre ve kamu sektörüne sunduğu çözümlerle, uzun ve köklü ilişkiler kurarak müşteri sadakatini sağlamayı amaç edinmiştir.

Yaklaşım: Küresel Bakış
Sınırlara bağlı kalmaktansa, Türkiye'nin yanı sıra yabancı ülkelerin de alt ve üstyapı projelerini üstlenmeyi hedefleyen Ekinciler, bugün dünyanın bir çok ülkesinde önemli projelere talip olmanın haklı gururunu taşıyor.

Etiketler

insaat mermer marble ortak

Fotoğraflar

Yorum Ekle