Hakkımızda

   Fonmersan Antik Mermer 1993 yılında Bucak-Burdur'da kuruldu. Fonmersan dünya antik mermer sektöründe bilgisi ve modern üretim teknikleri ile kısa sürede büyük bir başarı göstererek yer edinmiştir.

   Bugün Fonmersan, antik mermer üretiminde Türkiye'nin sayılı üreticileri arasında yer almaktadır. Fonmersan doğal mermerleri son teknoloji ile işleyerek farklı ebatlarda şekillendirmektedir. Aylık üretim kapasitemiz olan 35.000 m2 traverten, mermer ve 15.000 m2 mozaik'in büyük bir bölümünü tüm dünyaya ihraç etmektedir.

   Fonmersan'ın modern fabrikası 5.500 m2'si kapalı alan olmak üzere 20.500 m'lik bir alan üzerine kuruludur ve tüm üretimini uluslararası standartlar çerçevesinde yapmaktadır. Vizyonumuz kalite ve müşteri memnuniyeti misyonumuz ise tüm pazara erişmektir.
Fonmersan antik mermerde Türkiye de ilk olmanin getirdigi bilgi birikimi ve tecrübenin yanisira modern üretim teknikleri ile kisa sürede Dünyada antik mermer ticaretinde önemli bir yer edindi. Bügun antik mermer üretiminde Türkiye nin önde gelen kuruluslarindan birisi.

Etiketler

fonmersan mermer 360 derece sanal tur

Fotoğraflar

Yorum Ekle