Hakkımızda

7500 m² lik arsa üzerinde yaklaşık 8000 m² kapalı alana sahip olan Grandmedical Hastanesi; üstün teknolojik donanımlı 4 ameliyathane, 1 doğumhane,  6 KVC (Kardiyo vasküler Cerrahi) yoğun bakım yatağı, 5 koroner yoğun bakım yatağı ,6 Dahili ve Cerrahi yoğun bakım yatağı, 5 neonatal(yeni doğan) yoğun bakım küvözleri ile 40 adet tek kişilik özel oda, 8 adet suit oda, 8 adet müşahade yatağı olmak üzere toplam 78 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
 
Uluslararası düzeyde üniversitelerde eğitimlerini tamamlamış, en seçkin hastanelerde görev almış akademisyenler, doktorlar, özel eğitim görmüş hemşire ve çalışanlar sağlık hizmetini artık Grandmedical Hastanesi'nde veriyor.
 
Grandmedical Hastanesi son derece yüksek donanıma sahip olan Görüntüleme Merkezinde RIS ve LIS sistemi ile tahliller ve filmlerle ilgili tüm sonuçları işlem ve kâğıt dolaşımı olmadan dijital ortamda sonuçlandırıyor. Zaman kayıplarını ortadan kaldıran Hastane İşletim Sistemine ( HİS ) sahip olan Grandmedical Hastanesi; dünyanın en ileri radyoloji merkezlerinde bulunan PACS iş istasyonu ile hastalarına ait başvuru, tanı, tedavi ve kontrol süreçlerinin uzun yıllar dijital arşiv bölümünde saklanmasını sağlıyor. Böylece hastalar yanlarında film taşımak zorunda kalmıyor, filmlerin evde saklanması sorunu yok, dolayısıyla kaybedilme riski de yok. Hekimler yıllar sonra bile hastanın önceki görüntüleri ile yeni kaydedilen görüntüleri hiçbir deformasyon olmadan kaliteli bir şekilde inceleyebiliyor.
 
Grandmedical Hastanesi henüz binası inşa edilirken yapısına kattığı pnömatik tüp sistemi ile hastane içinde gereken tetkikleri, laboratuar tüplerini, kan torbalarını, ilaçları vb. malzemeleri çok kısa sürede güvenle transfer ediyor. Hastanede tüm donanımı sağlanmış olan Pnömatik tüp sistemi ile tüm bölümler arasında iletişim 1 dakikadan kısa sürede sağlanıyor. Ürünlerin taşınmasında insan faktörü ortadan kalktığı için hız, güvenlik ve standardizasyon sağlanmış oluyor.
 
Grandmedical Hastanesi yataklı tedavi katlarında her hasta odasında Hemşire Çağrı Sistemi bulunuyor. Hastanın hemşireye ulaşmasını sağlayan Hemşire Çağrı Sistemi ile hastalar hemşirelerine yatak başlarından, banyo ve lavabodan kolaylıkla ulaşabiliyor. Sistem hemşire bankosunda çağrıyı ışıklı ve sesli uyarı olarak gösteriyor. Aynı sistem ile hemşiremizin hasta odasına ne kadar sürede gittiği ve kaldığı da öğrenilebiliniyor.
 
Grandmedical Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkileri hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsiyor. Bu doğrultuda, idari ve medikal alanında tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlıyor.
 
Modern çağın sistemleriyle donatılmış, mimari ve teknoloji olarak akıllı bina sistemine sahip Grandmedical Hastanesi'nde ısıtma/soğutma kontrol, yangın güvenlik sistemleri ve medikal gaz sistemlerinin tüm işleyişi merkezi otomasyon odasından kumanda ediliyor. Odalarda her birimin veya hastanın kendine özgü ısı ihtiyaçları düşünülerek bireysel kontrole imkân da sağlanmıştır. Tüm sistemler, jeneratör ve UPS (kesintisiz güç kaynağı) sistemleriyle destekli olup, kesintisiz çalışmalarına imkan sağlanıyor.
 
 
VİZYONUMUZ
Manisa ilinde üst düzey sağlık hizmetini hedef alan Özel GrandMedıcal Hospıtal Hastanesi;Hizmet sunumu konusunda keşfedilen değişimleri görebilmesi, sağlık kalitesine yansıtabilmesi,rekabet gücünü artırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü,varmak istediği idealleri,halkımızın hak ettiği;nitelikli,çağdaş ve bilimsel sağlık hizmetlerini üretmeyi amaç edinmiştir.
 
 
MİSYONUMUZ
Manisa ili başta olmak üzere ilçeleri ve komşu illeri kapsayan resmi veya özel,sosyal güvenlik sahibi tüm halkımıza;Hasta Haklarına saygılı ,hekim haklarına duyarlı,etik değrelere bağlı,hizmet veren ile hizmet alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp memnuniyeti sürekli hale getirmeyi,kaynaklarını etkin kullanmayı,nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı,hastalara gerekli hizmetini sunarken onların ve yakınlarının memnuniyetini önemsemektir. 
 
 
HEDEFLERİMİZ
Personel bilinç düzeyini artırmak ve hizmet sunduğumuz kuruluşların,hasta ve hasta yakınlarının ve çalışan personelin memnuniyetini arttırmak.

Etiketler

check-up ozel-hastane manisa-hastane tramvatoloji kadın-dogum saglik hospital goz-sagligi beslenme-diet kalp-damar cerrahi alan-uzman saglik-yasam tüp-bebek

Yorum Ekle