Hakkımızda

Orman ile Deniz'in kucaklaştığı yer...İRİS HOTEL.
İris'in mitolojik anlamı: Gökkuşağının simgesi ve tanrıların habercisi.Tarihin tüm zamanlarına damgasını vurmuş bereketli topraklar üzerinde kurulmuş olan İRİS HOTEL sizlere eşsiz hizmeti ve konforu sunmak için bekliyor.

Deniz ve Ormanın bütünleştiği Güzelyalı koyunda denize sıfır, Çanakkale'ye 15 km, Antik Truva şehrine 10 km uzaklıkta, geçmiş, bugün ve geleceğin odak noktasında buluşalım.
Pek çok medeniyete tanıklık etmiş Çanakkale(Troas Bölgesi), tam bir tarih ve kültür hazinesidir. Truva,Assos-Behramkale,İda Dağı(Kaz Dağı), Babakale, Bababurnu(Asya kıtasının en batı ucu), Şehitlikler, Gelibolu Milli Parkı...

Evinizin konforunu ve huzurunu aratmayacak 92 standart, 2 suit, 1 engelli olmak üzere toplam 95 oda. Tüm odalarda; Klima, Merkezi ısıtma, Mini bar, Uydu yayınlı TV, Direkt telefon(oda ve banyoda), Kasa, Saç kurutma makinası, Küvetli banyo-WC, Balkon, Internet bağlantısı, Müzik yayını,Yangın detektörü, Anahtar kart. Ayrıca; 24 saat oda servisi, Çamaşır-ütü servisi, Resepsiyonda emanet kasası, Açık otopark alanı, Jeneratör...

Sağlıklı yaşamı ve sağlıklı beslenmeyi ön planda tutan otelimiz mutfağında; ORGANİK üretim yapılan çiftliğimiz KEMERDERE'de üretilen ürünler kullanılmaktadır.

Etiketler

otel çanakkale truva deniz organik çiftlik kemerdere güzelyalı koy

Fotoğraflar

Yorum Ekle