Hakkımızda

 


Modernliğin ve konforun yeni adresi!

İstanbul'un her geçen gün değerine değer katan semti Esenyurt'ta gerçek bir residence hayatı Özyurtlar İnşaat güvencesiyle başlıyor. 112 Adet 1+1 daire ve 11 adet işyerinin bulunduğu Ncadde, kameralı güvenlik sistemi, türk hamamı, fitness salonu ile rahatlığınızı sağlarken, bir tarafta deniz bir tarafta göl manzarasıyla sizi büyüleyecek. Ncadde, residence keyfini şehrin merkezinde yaşamak isteyenler için ideal bir seçimdir. Sosyal imkanları, gelişen yapısı ve her geçen gün artan değeriyle bu kaçırılmayacak projede siz de yerinizi alın.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler (5)

hamed abbas

The finishing is bad .

1 yıl önce

Gaffar Kollar

N cadde guzel sakin bir isyeri siddetle tavsiye edilecek bir site

8 ay önce

AsenA

Güzel sakıin bir ortam wi-fi sıkıntıları var .... bir de aklı basında biri ile gitmezseniz sizi rezil edebilir .

1 yıl önce

erman durgun

Normal bir rezidans

7 ay önce

Engin Küçük

Tam olarak faaliyete geçmese de Home ofis olarak kullanılan ilçe merkezinde D100 ve E80 yollarına çok yakın konumda her zaman iş ve prim yapabilecek bir mekan.. Çocukluğumuzun geçtiği Eskiden Sefaş Durağı Adı verilen Fabrikanın yerine yapılmıştır..

1 yıl önce

Yorum Ekle