Hakkımızda


Özel Bodrum Hastanesi, Kasım 1997’de Bodrum’un ilk özel hastanesi, aynı zamanda ilk yataklı sağlık kuruluşu olarak hizmet vermeye başlamıştır.Hastanemiz yaklaşık 5000 m2 kapalı alanda, toplam 38 yatak sayısı,24 saat hizmetteki acil servisi, iki ameliyathane ve yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermektedir.

Poliklinik saatleri hafta içi 09:00-12:30 13:30-17:30, cumartesi 09:00-13:00 dır.Acil servis, yoğun bakım ve laboratuarımız haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Hem yerleşik hem de yaz aylarında ülkemizi ziyaret eden yabancı turistlere sağlık sorunlarında en kısa sürede ulaşmak ve onlara en üst düzeyde hasta ve hasta yakını memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla hastanemiz bünyesinde en az üç yabancı dil bilen ve 24 saat görev yapan Yabancı Hasta Departmanımız mevcuttur.

’’Bebek Dostu Hastane’’ belgesine sahip hastanemizde hastaların tanı ve tedavileri ırk, dil, din ayrımı gözetmeksizin uygulanmakta ayrıca hastalarımıza tedavileri ile ilgili her türlü tıbbi bilgi verilmektedir.

Hastanemiz tüm uzmanlık dallarında iyi yetişmiş kadrosuyla, hastaların kendilerini güvenerek emanet ettiği meslek ahlakı ve dürüstlük ilkelerine bağlı, hasta haklarına saygılı, yeniliklere açık bir hizmet anlayışına sahiptir.

Kanıta dayalı verilerle sürekli iyileştirme yapan, öğrenen organizasyon ve güvenilir sağlık hizmeti sunan bir kuruluş olma yolunda attığımız adımlardan bir tanesi de ISO 9001:2000 Toplam Kalite Hizmet belgesi alarak Bodrum’a, kalite belgesi sahibi bir hastane olarak hizmet vermeye devam etmektir.

Özel Bodrum Hastanesi  koruyucu hekimlik misyonuna sahip olduğundan, sağlıklı bir topluma ulaşmak adına, birçok ücretsiz eğitim semineri vermekte, okul, belediye v.b. halkın yoğun olduğu yerlerde ücretsiz sağlık taramaları gerçekleştirmektedir.

Özel Bodrum Hastanesi'nin temel amacı; Bodrum Yarımadası'nda yaşayan ya da burada tatilini geçiren yerli, yabancı tüm insanların karşılaştıkları sağlık sorunlarının modern tıbbın tüm olanaklarını kullanarak çözülmesini sağlamak ve bu konuda Bodrum'un güvenilir sağlık kuruluşu olmaktır.Bu amaç çerçevesinde gelişmiş yapımız, genç ve dinamik kadromuzla Bodrum'da sağlığın güvencesi olmaya devam ediyoruz

Etiketler

ozel bodrum hastanesi mugla sanal tur 360 mekan mekan360 derece acil servis klinik poliklinik

Yorum Ekle