ÖZEL SEKİZ EYLÜL HASTANESİ

Hakkımızda

Hastanemizin projesi 2005 yılında oluşturuldu. Projelendirme aşamasında General Electric firmasına bağlı, hastane projelendirme ve anahtar teslim hastane kurulumu konusunda uzman olan bir Finlandiya firması ile çalıştık. Sonrasında projemiz GE'nin Avusturya-Viyana'da bulunan firmasında etüd edildi ve olgunlaştırıldı. Hastanemizin temeli 2006 yılında atıldı ve inşaat 2007 sonunda tamamlandı. Özel Sekiz Eylül Hastanesi yaklaşık 5000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

En önemli hedefimiz buradan dışarıya hasta sevki yapmadan, kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır. Modern ve güçlü teknolojik altyapımızla, Manisa dışından gelecek hastalara da hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Hizmet kalitesini en üst düzeyde sunmak için yola çıktık ve iyi bir teknolojik altyapı oluşturduk. 9 katlı hastanemizde birçok branşta hizmet veriyoruz. İleri teknoloji cihazlar ile tanı ve tedavide fark yaratacağız; hastalarımız konforlu bır ortamda sağlık hizmeti alacaklar. Branşlarında kendilerini kanıtlamış hekim kadromuzla önemli başarılara imza atacağımıza inanıyoruz.

Çift ve tek yataklı servis odalarımız hasta ve refakatçinin rahatı düşünülerek hazırlandı. Hasta odalarımızda tuvalet, banyo, buzdolabı, LCD TV ve uydu yayını bulunmaktadır. Çünkü hasta ve refakatçinin rahatının ve moralinin düzgün olması da, tedavide büyük rol oynamaktadır.

Güleryüz ve anlayışın, insanların sağlık sektöründeki en büyük gereksinim ve beklentilerinden olduğunu biliyoruz ve yola çıkarken öncelikle bunun oluşturulması üzerinde durduk. Biz sağlık hizmetimizin yanısıra hastalarımıza, personelimizin güler yüzü ve anlayışıyla moral de vererek, ideal bir sağlık kuruluşunda olması gerektiği şekilde hizmet vereceğiz.

Amacımız; gülen yüzümüzle, ileri hizmet anlayışımızla, tüm kurum anlaşmalarımızla insanlara layık oldukları sağlık hizmetini verebilmektir.

Etiketler

help saglik tibbi acil beslenme diet beyin sinir cerrah biyokimya cildiye özel sekiz eylül hastanesi nerede dahiliye fizik tedavi gogus hastalik goz kardiyoloji radyoloji üroloji

Yorum Ekle