Hakkımızda

ŞAMLI  MOBİLYA  yıllardır İzmir de faaliyete devam etmektedir. Ürünlerimiz Yatak Odası, Yemek Odası, Oturma Grubu, Koltuk takımları, ile sağlam güçlü ve azimle müşterilerine hizmet vermektedir.

Bu alanlarda kalite ve müşteri memnuniyeti için hiç bir konuda taviz verilmememektedir.Ürünlerimiz  konusunda uzman bir kadroya sahip olan bilinçli ve sorumluluk anlayışı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma olarak amacımız; hizmetin sınırsız ve zamansız olduğu, müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olması, her zaman ilk önceliğin hizmet olduğu, bu amaca uygun hizmet etmek ana vazifemizdir. Hizmeti, edindiği bilgi ve tecrübeyi müşteriye çekinmeden sunmak, hizmet unsuru ne olursa olsun müşteri ile başından sonuna kadar kalite ve fiyat konusunda diyalog içinde olmak, müşterinin ve firmamızın fikirlerini bir bütün içinde ele alıp doğru çözümler üretme konusu öncelikli amacımızdır.

 

Etiketler

mobilya salon-takimi oturma-odasi yatak-odasi izmir-mobilya möble tasarim ahşap modeko mobilya-kampanya döşeme deri ev mobilya-takimi takim

Fotoğraflar

Yorum Ekle