KENTSEL ALANLAR

SOKAKTA HAYAT VAR ÇANAKKALE

Görüntülenme - 12523 Yorum Ekle

Hakkımızda

“Sokakta Hayat Var” eğlenmeyi ve paylaşmayı sevenlerin ortak sloganıdır. Türkiye’nin farklı şehirlerinden birçok sokak, bu slogan etrafında yepyeni bir kimliğe bürünüyor. Bu sokaklarda, lezzet ve eğlenceyi bir arada bulabilirsin.

Bu sokaklar senin için özel olarak düzenlendi. Bu yüzden de sevdiğini bildiğimiz her şey içinde yer alıyor. Birçok farklı mekân, yiyecek ve içecek alternatifleri, lezzet ve muhabbet... Ama sokakta hayat elbette bununla sınırlı değil; amaç birlikte paylaşmak, daha fazla keyif almak. Müzik, sinema, karaoke ve oyunlar, bu sokakta seni bekliyor.

Bu sokaklarda arkadaşlarınla birlikte gönlünce vakit geçirebilir, sokak lezzetlerinin tadına bakabilir, etkinliklere katılabilir, istediğin gibi takılabilirsin. Çünkü bu sokaklar artık her zaman kıpı kıpır, her zaman renkli. Bazen sokak gösterileri bazen mini bir konser ya da heyecanlı bir yarışma... Adeta hiç bitmeyen bir festival. Sürprizleri kaçırmak istemiyorsan bir an önce sana en yakın sokakta hayatı yakalamalısın.

Bu da soru mu şimdi! Sokaklar herkese açık. Elbette yapman gereken tek şey arkadaşlarını da alıp bu sokağa gelmen ve birçok alternatif içinden sana en uygun olanları seçmen. Unutma, bu sokak senin! Özel etkinlikleri kaçırmak istemiyorsan facebook sayfamızı takip etmeye devam etmelisin.

Etiketler

kentsel tarihi mekan alan yeme içme eğlence müzik dans sokak cadde yol

Yorum Ekle