Hakkımızda

Talya Tıp Merkezi, ilk olarak "Talyagöz" adı altında göz hastalıkları ve tedavilerinde hizmet vermek üzere 2005 yılında, Opr.Dr. Mehtap ABAY ve Opr.Dr. Mehmet ABAY tarafından hizmete açılmıştır. 2011 yılında ise uzmanlık alanlarına kadın doğum, estetik, diş branşlarını da ekleyerek yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalara daha kapsamlı sağlık hizmetleri vermeye başlamıştır.

Talya Tıp Merkezi olarak halen göz hastalıkları tanı, tedavi ve cerrahilerinin yapıldığı bir ihtisas merkezi ve Akdeniz'in en önemli göz merkezi markalarından biri olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Talya Tıp Merkezi koruyucu hekimlik uygulamalarını da desteklemekte bu nedenle hasta ve hasta yakınlarını bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır. Düzenli aralıklarla yaptığımız seminerler hastalarımızın daha bilinçli olmaları ve yaşam kalitelerini artırmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

 Merkezimize gelen hastalarımızın fiziksel ve ruhsal konforu bizim için çok önemlidir. Merkezimiz butik bir merkez olarak spesifik ihtisas dallarında hizmet vermek üzere dizayn edilmiştir.

Erken tanı sayesinde elde edilecek başarılı sonuçlardan faydalanmak, ilerleyen aşamalarda  hastalıklarınız için en doğru tedavi yöntemlerine başlamak için sizleri merkezimize bekliyoruz.

Etiketler

göz tedavisi estetik tedavileri göz lazer ameliyatı göz çizdirme ameliyatı diş hastalıkları diş implant lazer epilasyon ameliyatsız estetik işlemleri kadın doğum kürtaj katarakt ameliyatı kamra inlay tedavisi antalya cilt bakımı dr mehtap abay dr mehmet abay göz hastalıkları ve tedavileri

Yorum Ekle