Container Hall BORNOVA Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com
Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 86 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/mk360.php on line 87

Container Hall

Hakkımızda

Container Hall, geçmişe saygı duyan, yenilikçi, enerjik, eşitlikçi, sürekli dönüşerek kendini yenileyen bir etkinlik alanıdır.

Tüm müzik ve sanat dallarına değer verir, saygı duyar. Çatısı altında farklı renklere, işlevlere paylaşım alanı yaratır. Konserler, tiyatro ve sinema gösterimleri, Dj performansları, sergiler, fuarlar, lansmanlar, konsept partiler, festivaller, dijital ışık ve ses performanları ve niceleri Container Hall'da ilgilileri ile buluşma imkanı bulur.

Kullanılmayan iki fabrika yapısını şehre geri kazandırmış, eski Container'ları mekanda farklı işlevler ile kullanarak değerlendirmiştir. Geridönüşüme önem verir, doğaya ve yaşam hakkına saygı duyar.

Fikrini beyan etmekten korkmayan, özgür ve kendine özgü kişi ve düşüncelerin oyun alanı Container Hall, sizi farklı bir yolculuğa çıkartmak istiyor.

Bu endüstriyel deneyime hazır mısınız?

Etiketler

conatıner hall konser

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Ahmet Güven

Ses sistemleri güzel..ambiyans insanı yormuyor

1 yıl önce

ENGİN KUŞLAR

Çok harika...

1 yıl önce

Efe Baradan

İçeri girince dekorasyona bakıp bem bunu düşünmüştüm dediğim yer. Tuvaletler acayip pis kokuyor.

2 yıl önce

Volkan Oral

Bes para etmez dam gibi biryer vc ler cok kotu bar kotu hizmet kotu yerler cok kotu

2 yıl önce

kubilay özdeğirmenci

Taşıma firması değil

1 yıl önce

Yorum Ekle