AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ BALÇOVA Izmir | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

14 Mart 2003 tarihinde hizmete giren Agora Alışveriş Merkezi; adını Antik Çağ'daki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen `AGORA` dan almıştır. 2003 yılındaki açılışından bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan alışveriş merkezi, İzmir bölgesinin moda ve eğlence anlayışının dinamik ve yenilikçi ismidir. Tüm gün boyunca alışveriş, eğence merkezi ve sinemalarıyla 7'den 70'e herkese iyi zaman geçirebilecek farklı alternatifler sunan Agora, ulusal ve uluslararası 178 mağazası ile İzmir'in en büyük Alışveriş Merkezi konumuna gelmiştir. 10 Eylül 2008'de müşterilerinin ve yatırımcı markalarının talebiyle büyüyen Agora'da; mağaza sayısı 85'den 178'e, mağaza alanı 13.700 m2 den 29.400 m2 ye, kapalı alan 41.000m2 den 89.000 m2 ye, kapalı otopark kapasitesi 1100 araçtan 2100 araca çıkmıştır...
 
Agora alışveriş merkezi, giyimden, aksesuara, kozmetikten, ev tekstiline; müzik-kitaptan, elektroniğe; hizmetten, büyük mağazalara; sinemadan, oyuncağa ve hobi eğlenceye kadar birçok alternatifi beğeniye sunmaktadır. Agora'nın damak zevkini zenginleştiren ve dünya mutfaklarından çeşitli alternatifleri sunan restoranlarının sayısı yeni binasının hizmete girmesiyle artmıştır. Al a carte açık hava restoranları ise alkollü/alkolsüz hizmetleri ile saat 22:00'dan sonra da misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.
 
Agora bulunduğu ilçe olan Balçova'nın gelişimine ve diğer alışveriş merkezlerinin yatırımına önayak olmuş, çevredeki gayrimenkul fiyatlarını arttırmış, sağladığı istihdam ile kalifiye personeli sektöre kazandırmıştır.
 
Agora Alışveriş Merkezi`nin ön cephesi İzmir`in en işlek güzergahlarından birisi olan Mithatpaşa-üçkuyular-Balçova hattını içine alan Mithatpaşa Caddesi`ne, arka cephesi İzmir çeşme Otoyolu ve İzmir Körfezi`ne bakmaktadır.

Etiketler

alisveris yeme-icme eglence agora

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Martin Ledbury

Good selection of shops, but could not locate a list of shops or a map to show where they are. So it's okay if you have the time to browse. I found the centre very hot and stuffy, but there are outside areas where you could have coffee. I found the loud music too much and couldn't wait to leave the building.

1 yıl önce

Roger Kirby

Clean, good variety of stores and pretty open air with water for coffee bars. A good place to stroll, relax and perhaps shop

1 yıl önce

Oliver Sinan

It’s a nice mall with an arcade, shopping places, restaurants and a cinema, just like other malls. I love it when they gift wrap the entire mall and decorate it for Christmas.

1 yıl önce

Elena Τ.

Quite expensive.Some products are more expensive than in my own country.Nice building and good atmosphere though.

1 yıl önce

azelya çelik

İts nice, not very crowded with lots of open air places

1 yıl önce

Yorum Ekle