Hakkımızda

 

 

Anadolu konakları Öztürk İnşaat tarafından 2007 yılında seçkin mimar ve mühendislerle tasarlanıp; kalitenin, estetiğin ve sağlamlığın ön planda olduğu, yaşamın her aşamasının kolaylaştırılması için akıllı ev sistemi ile yapılan A ve B bloktan oluşan 44 adet seçkin dairelerden oluşmaktadır. Mait Özcan Spor kompleks yolu üzerinde 9735 m2 arsa üzerinde zemin +11 katlı 2 adet binada, 44 adet 295 m2 4 oda 1 salon daireler hizmete sunulmuştur.

40 Yılı aşkın tecrübesiylesizlerin daha rahat ve konforlu yaşamınızı ilke edinen Karadeniz Öztürk İnşaat yeni projeleriyle hizmet veriyor.

Mersin'de 5 farklı noktada yükselen, Karadeniz Öztürk İnşaat projelerini seçkin mimar ve mühendislerle tasarlayıp; kalitenin, estetiğin ve sağlamlığın ön planda tutulduğu, yaşamın her aşamasının kolaylaştırılması için akıllı ev sistemi ile yapılan dairelerden oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ: Günümüze ve çağa uygun konutlar yaparak, gelecek nesillerin güvenle yaşayacağı, sosyal hizmetlerden faydalanacağı konutlar üretmektedir. Önemsediğimiz değerleri faha güvenli bir şekilde ileriye taşımak, tüm faaliyetleri dürüstlük ve sorumluluk bilinci ile yürütmektedir. 

Etiketler

mersin yenisehir anadolu konakları evleri apartman blok apt. lüks yeni proje markalı konut

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Fevzi Turan

Sıradan bir site işte

9 ay önce

Takıl bana.

Güzel bir site.

1 yıl önce

Mohamad Shwehne

3 yıl önce

Yasar Dulum

11 ay önce

Onur Ugur

1 yıl önce

Yorum Ekle